Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jólelkű, mimóza lelkű "férfitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jólelkű, mimóza lelkű "férfitól"mit lehet várni, ha magához akar vinni, mert éjszaka nincs tömegközlekedés?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal.

Eddig rosszfiúk voltak a barátaim, akinek vág az esze mint a borotva, rafináltak, nagy arcok, bandaháborús "hősök", "falu bikája"típusok, vezérek, engem is ismer már mindenki a környezetemben, mint a vagány rosszéletűt, akit senki nem kap meg, de mindenkinek kéne.

Az ilyenekkel a kapcsolataim eléggé élménydúsak, tele szenvedéllyel, kalanddal, izgalommal, drámákkal, soha egy perc nyugtunk, mindig történik valami velünk, aludni sincs idő sokszor.

De nem valók az ilyen kapcsolatok pl egy nyugodt családhoz alapnak.

Szakítottam és akik ismernek mind nyomulnának rám, én vagyok most a szabad "préda", de az mind ilyen körökbe tartozik.

Így elkezdtem messzebb ismerkedni, ahol nem ismer engem, meg a hírem senki és keresni valami normális jó becsületes átlagférfit.

Naponta beszélünk többször, nyugodt nagyon, kedves udvarias, már tervez velem mindent.

De én mondtam, hogy csak pl menjünk bulizni, vagy kikapcsolni, szórakozni, majd lesz valahogy, majd kiforrja magát minden, nem kell tervezgetni.

De szeretné, ha ilyen kikapcsolódás után (mivel messze van),nem azt kéne nézni, hogy ő majd hazahoz kocsival, vagy ha ivott, (amugy nem iszik), mikor tudok visszajönni tömegközlekedéssel, hanem nála aludnék. Vagy ott is lennénk nála is hosszú órákat.(én attól félek, ahogy ismerem magam, hogy ingerszegény környezetben nem birom sokáig, és ott kínlódnék nála, ezen kívül meg nem értem miért erőlteti az együtt alvást bújást hogy annyira szeretné, (tehát szexre nyomulna egy csendes rendes jólelkű mimóza típusú srác?)

Nem tudom mit várjak egy ilyen ismerettségtől. Illetve randitól egy rendes jó sráccal. Nekem ez ismeretlen terep.



#udvariasság #mimóza #kedvesaranyos
2023. márc. 15. 07:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Minden férfi szexet akar, az udvariasak is. Ha nem akarsz még szexelni vele, akkor ne aludj nála.
2023. márc. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez is szexet akar. Ha nem akarsz ne aludj ott.
2023. márc. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Szexre hajt.
2023. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolnék, de nem biztos, hogy felér a hangom olyan magasra, mint amilyen fellegeket karcoló piedesztálra helyezted magad 🤣


Amúgy hagyd a normális embereket, ne tedd tönkre, menj vissza a neked való csőcselékhez a natív környezetedbe 😉👍

2023. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

A rosszfiu volt barátaim nem a szexre hajtottak.

Kicsit kiakasztó hogy keresek aztán egy csendes rendest az meg a szexre hajt?🤣

2023. márc. 15. 08:04
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Még el se kezdtetek járni de már most unod ezt a csávót. Nem neked való egy lagymatag kapcsolat, a szürke házasélet. Csináltasd fel és vetesd el magad feleségül valamelyik bikával,tökmindegy hogy melyikkel mert úgyis elváltok,aztán majd jöhetnek sorban a pótapukák. Ez így tök jó lesz,lesz pörgés, nagy szerelmi drámák, amit csak akarsz minden. Azzal hogy a gyereked hogy fogja megélni mindezt nem kell foglalkoznod. Felnőtt korára a legtöbb ember úgyis egy lelki és érzelmi roncs lesz, jobb az idáig vezető utat minél korábban elkezdeni.
2023. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

Ez az, amikor valaki hozzá van szokva az eseménydús, drámai élethez és a normális nem kell.

A többivel összefeküdtél, de ezzel a fiúval nem akarsz.

Csak az érthetetlen, hogy akkor miért is ismerkedsz vele.

2023. márc. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
34%

"A rosszfiu volt barátaim nem a szexre hajtottak.


Kicsit kiakasztó hogy keresek aztán egy csendes rendest az meg a szexre hajt?🤣"


Mégis mit gondoltál? Eddig csak a f.át verte, végre beleverheti egy nőbe. Komolyan nem értem a női gondolkodást! Nem kell az elesetteket felkarolni, bebeszélni magatokba hogy az ilyen a normális, ő a tökéletes családapa... egy nagy f.-t! Ezek nagy valószínűséggel becsavarodott szociopaták. De majd úgyis a saját károdon tanulod meg!

2023. márc. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Szóval a rosszfiuk köréből kijövök, erre visszaküldenek közéjük?🤣

A csendes rendes most azt mondta ne értsem félre, nem fog nyomulni, ne tartsak. Ő rendes.

Akkor már csak az a félelmem maradt, nem e unni fogom.

Egyelőre nekem tetszik ez a nekem új stílus.

Semmi játszma, semmi manipuláció, semmi lenyűgözés, hódítás, csábítás, hanem olyan egyszerűen nyíltszívűen kissé naivan, "ártatlanul", kedvesen udvarolva, óvatosan próbálkozva, aranyosan indít.még egyszer sem idegelt fel:D

2023. márc. 15. 08:18
 10/40 anonim ***** válasza:
4# milyen jól leirta, pont ezt gondolom!
2023. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!