Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom kérdése?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt az oldalon, amikor egy férfi azt írja, hogy testi adottság miatt (arc, magasság, farok méret) sikertelenek a nőknél. Mindig az rá a válasz, hogy nem ez a baj, hanem az önbizalomhiány.


Egy magas (180cm+), jóképű férfi könnyen magabiztos, hiszen mit tapasztal? Megnézik a nők, mosolyognak rá, zavarba jönnek, stb. Ha nagy farka van (16cm+), akkor szexnél is csak a vigyorgást, elégedett, boldog mosolyt és vágytól csillogó szemeket lát + a nő már a látványtól nedves. Így könnyű magabiztosnak lenni azért :D


Most vegyünk egy alacsony (175cm alatti), ronda férfit. Ez a 2 dolog külön-külön is vagy -90% esélyt jelent, együtt meg aztán... Kis farokkal (15cm alatt) a csalódottság az egyetlen reakció, amit kap és örülhet, ha a nő azért ad neki esélyt és nem neveti ki/alázza meg. Így azért nehéz magabiztosnak lenni.


Az alacsony, ronda, kis farkú férfinak úgy kéne csajoznia, mintha magas, jóképű, nagy farkú férfi lenne? Ettől ő is szexi, vonzó férfi lesz a nők szemében? Vagy inkább egy egoista gyökér, aki túl sokat képzel magáról?



2023. ápr. 19. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Hogy mondjam?! Ha nincsenek meg a külső adottságok akkor nyugodtan fejre lehet állni mert mindenhol az első benyomást külső alapján vonják le.

Tehát hiába vagy te belülről aranyember, jó lelkű, tisztességes, józan életű ez a lőtéri kutyát nem érdekli addig amíg egy minimális vonzalmat nem érez irántad a leányzó.

Amúgy nevezzük inkább pöcsnek tényleg szar amikor megy a petting aztán csak zavarodottan keresgéli, gci szerintem a 6.os március 15-ei előadáson nem égtem úgy mikor elakadtam a szavalásban.

2023. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#10

Erről majd beszélgess nőkkel.


#11

Ezért van a kérdés.

2023. ápr. 22. 20:54
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
13cm körüli a farkam és a párom sokszor azért "panaszkodik", hogy túl nagy. Szóval szerintem emberfüggő, csak a megfelelő társat kell hozzá megtalálni. Az én társam nagynak érzékeli, más lehet, hogy kicsinek. Olyat keress, akivel összepasszolsz.
2023. ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12%
13! Vagy csak hazudik! Nekem a 12.5 ösömre hazudta azt egy csaj hogy nagy! 🤣🤣
2023. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

8 - "az emberek kb 70%-ban azt váltja ki, hogy "mit pattog ez, de nagyra van magával, egoista barom"

Milyen embereket ismersz? Én egészen másféléket.

2023. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!