Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom kérdése?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt az oldalon, amikor egy férfi azt írja, hogy testi adottság miatt (arc, magasság, farok méret) sikertelenek a nőknél. Mindig az rá a válasz, hogy nem ez a baj, hanem az önbizalomhiány.


Egy magas (180cm+), jóképű férfi könnyen magabiztos, hiszen mit tapasztal? Megnézik a nők, mosolyognak rá, zavarba jönnek, stb. Ha nagy farka van (16cm+), akkor szexnél is csak a vigyorgást, elégedett, boldog mosolyt és vágytól csillogó szemeket lát + a nő már a látványtól nedves. Így könnyű magabiztosnak lenni azért :D


Most vegyünk egy alacsony (175cm alatti), ronda férfit. Ez a 2 dolog külön-külön is vagy -90% esélyt jelent, együtt meg aztán... Kis farokkal (15cm alatt) a csalódottság az egyetlen reakció, amit kap és örülhet, ha a nő azért ad neki esélyt és nem neveti ki/alázza meg. Így azért nehéz magabiztosnak lenni.


Az alacsony, ronda, kis farkú férfinak úgy kéne csajoznia, mintha magas, jóképű, nagy farkú férfi lenne? Ettől ő is szexi, vonzó férfi lesz a nők szemében? Vagy inkább egy egoista gyökér, aki túl sokat képzel magáról?



2023. ápr. 19. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Önbizalom kérdése IS, azon kívül még millió dolog kozrejatszik ugyanúgy, mint ahogy a férfiak is válogatnak nagyon sok esetben.
2023. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Keressen olyan nőt, akinek tetszik így is.

Én a saját magam nevében állítom, hogy soha nem jönnék össze olyan férfival, aki nem tetszik nekem külsőre, teljesen mindegy, hogy mennyi önbizalma van.

2023. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Leclerc ***** válasza:
27%

Kell a vonzalom igen, de ez nem a magasságodon múlik, vagy a farkad méretén.

Van akinek igy is tetszel, és őt viszont elijeszted ha nincs önbizalmad.

És nem a egoista gyökér, nem egyenlő az egészséges önbizalommal.

2023. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, szerintem nem érted a kérdező utolsó mondatát.


Arra gondol, hogy sokszor ugyanaz a viselkedés egy általánosságban nem vonzó kinézetű férfitől a többi ember szemében egoista gyökérségnek tűnik, egy jól kinézőtől meg magabiztosnak.

2023. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

,,Az alacsony, ronda, kis farkú férfinak úgy kéne csajoznia, mintha magas, jóképű, nagy farkú férfi lenne?"


Nem hiszem, hogy minden magas jóképű srác ugyanúgy csajozik... Általánosságban legyél kedves és nyitott a csajjal, nyilván az sem árt, ha miközben beszélsz vele nem látszik, hogy épp 220 a pulzusod. A farok méret meg szerintem senkire sincs ráírva.


,,Ettől ő is szexi, vonzó férfi lesz a nők szemében?"


Hát segíthet az ügyön, de most érted, neked szexi lesz egy lány, aki elsőre nem tetszett, de amúgy jó a dumája?



,,Vagy inkább egy egoista gyökér, aki túl sokat képzel magáról?"


Ha úgy viselkedsz, mint egy egoista gyökér, akkor könnyen lehet, hogy más is annak fog tartani, amúgy meg ettől szerintem nem kell félni.



Szóval összegezve: Nem, nem önbizalom kérdése, de az is nagyon fontos.

2023. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

" Kis farokkal (15cm alatt) "


Te egyedul vagy ilyen, vagy segit valaki?


Szerinted a nuniba hany centire lehet bedugni?


Az enyem 13 centi es van egy 110-es mellbosegu, szoke kekszemu csajom.

2023. ápr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Leclerc ***** válasza:
59%

4. Értem hogy mire gondolsz te meg a kérdező. Csak ez nincs így. Egoista akkor vagy ha nagyzolsz, és vagy leszólsz másokat.

Az önbizalom nem ez.

Kiállsz magadért, van egy fellépésed, mersz szólni akár olyat is ami nem tetszik…..stb

2023. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

7-es, még mindig nem érted.


A van fellépésed, kiállsz magadért, és nem bunkón, de határozottan mersz szólni -> ezeket ha egy nem szép ember csinálja, akkor az emberek kb 70%-ban azt váltja ki, hogy "mit pattog ez, de nagyra van magával, egoista barom".

Míg ha ugyanabban a szituációban ugyanazokat a szavakat ugyanolyan hanglejtéssel egy szép ember mondja, akkor lesz ő határozott/van fellépése/kiáll magáért.


Ezért az átlagos/átlag alatti kinézetű embernek sokkal nagyobb esélye van azt megtanulni gyerekkorától, hogy inkább húzza meg magát, mert akkor legalább nem nevetik ki.

2023. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#4-#8

Köszönöm, hogy valaki értelmezi, amit írtam.

2023. ápr. 20. 15:18
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
A magyar átlag pénisz hossz 14,99 centi. Hidd el a méret csak extrém kicsi hossznál probléma, minden más a technikán és körülményeken múlik.
2023. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!