Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akiknek Tinderről sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiknek Tinderről sok match-ük van, randiból is sok van?

Figyelt kérdés
Vagy ott már sokkal rosszabb az arány?

2023. ápr. 15. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy!

Ráirok mert pl nem derül ki semmi az adatlapjáról.

És b@szik válaszolni.

2023. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Sok van, de az hogy hány beszélgetés megy kárba és ezáltal mennyi idő, az siralmas. Van mondjuk napi 3-4 matchem helyes csajokkal. Szerintem ha 20 matchből 1-gyel randi lesz végül. A többi meg olyan, hogy a fele vissza sem ír, a negyedével elhal a beszélgetés pár üzenet után, jó néhánnyal elhal még a találkozó előtt miután már átmentünk másik platformra. De a randikból is olyan, hogy 4-ből 1 ghostol az első randi után, 1 megírja, hogy már nem akar ismerkedni, 1-gyel utána hal el a beszélgetés vagy több randi után dob és végül 1-gyel lesz minimum szex. De addig eljutni nem is akarom tudni hány órába kerül...


De a kérdésre válaszolva randiból sok van, pl. volt olyan hetem is, hogy 6 randim volt 6 különböző csajjal, igaz az már nekem is kicsit sok volt. Most a következő egy hétben tervezek 3 új csajjal találkozni.

2023. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 2


akkor ezt így simán az ingyenessel éred el, nem? fizetőssel akkor nem is győznéd

2023. ápr. 15. 22:00
 4/11 A kérdező kommentje:

# 2


akkor ez Budapesten ennyi?

2023. ápr. 15. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

2-es, azért te valamit nagyon rosszul csinálsz. Kíváncsi lennék, hány éve vagy Tinder-en és hogyhogy nem sikerült ebből a sok randiból levadászni csak egy csajt normális, hosszú kapcsolatra? Mert nekem, akinek kevés randija volt, sőt, nagyon kevés match-e, még így is lett volna lehetőségem hosszú kapcsolatra, csak egy szex után eldobtam, de erről 100%-ban én tehetek és hiába könyörögtem magam vissza kétszer is, azóta is csak rágondolok, úgyhogy nagyon elrontottam.

És ezt úgy, hogy amúgy meg félkezű vagy félvak nőnek tetszem, nagyon kevés a választási lehetőségem. És igen, nekem is benne van, hogy nem válaszolnak vagy eltűnnek.


De azért egy héten 6 randi meg most is lesz 3, hát ember, kapd már össze magad. Azért majd ne magyarázd meg, hogy 9-ből sem sikerült egy sem.

2023. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

5. Elköteleződési/kötődési problémáim vannak és nem akarok/keresek barátnőt. Viszonylag sok lány akar tőlem kapcsolatot, illetve pont hogy az a típusú jó pasi vagyok, akitől inkább azt akarnak, nem pedig alkalmit. Úgy értem nem ez a badboy/fuckboy kinézetem és viselkedésem van, hanem inkább ez a kisfiús arc visszafogottabb viselkedéssel. (Csak mellé magas vagyok, jóképű, jól mennek a dolgaim, stb.)


Most legutóbb november óta vagyok fent a tinderen, azóta 8 nővel szexeltem, akik közül 2 most is állandó partnerem.

2023. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os te pont olyan vagy akkor, mint a Ricsi nevű kollégám Fehérváron.
2023. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Több év kihagyás után nyáron újraregisztráltam. Akkor elég jól mentek a dolgok, pár hónap alatt kb. 40 match, ezeknek a felével még chatelni is lehetett. Volt talán 10-12 randi is, de csak 2-vel jutottunk túl az első találkozáson. Az egyikből egy pár hónapos kapcsolat lett, utána még volt egy nem Tinderes ismerkedős fázis mással.


Aztán most 3 hete újra fent vagyok, de mindössze 3 match lett, ebből 0 írt vissza... Gondolom, azzal hogy közben betöltöttem a 35-öt már nem férek be sok ember láthatóságába. Mondjuk, érzésre is kb. negyed annyi lány van fent, mint nyáron.

Ja, és Debrecen, nem Budapest, ez is fontos infó lehet.

2023. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 8


több év alatt mennyit értessz? Ha mondjuk 5 év annyi idő alatt csak nem öregedtél annyit külsőre.

2023. ápr. 15. 23:15
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 vagyok:

Több év alatt kb. 3 évet értek (kapcsolatban voltam). De ismétlem, nem akkor lett a gáz, amikor 3 év után újra beregisztráltam, hanem az újraregisztrálás időpontjától számított 10 hónap múlva (pont ugyanúgy nézek ki, csak "papíron" egy évet öregedtem).

2023. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!