Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok match kell ahhoz, hogy egy randi összejöjjön Tinderről?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam adonisznak, de annyira rossznak sem, olyan átlag felettinek egy picivel, voltak már csinos barátnőim, viszont mióta befejeztem az egyetemet, és belekerültem a "mókus kerékbe", nem igazán vannak lehetőségeim, ezért regisztráltam Tinderre, illetve Facebook társkeresőre.


Facebook társkeresőn bármennyi párom is lett, egyel sem jutottam el randiig, olyan, mintha elsiklanának az alkalmazás felett, és elfelejtenék használni, mert többen 4-5 nap után írnak ott vissza, nyilván onnantól már az egész kommunikáció halott.


Tinderről már jutottam el randira lányokkal, viszont kb 20-30 match kell ahhoz, hogy egy darab lánnyal eljuss randizni, azt vettem észre, hogy az arányok valahogyan így alakulnak: 30 matchből a fele visszaír, abból mondjuk 7-8-al kialakul valamilyen beszélgetés, abból 4 elhal, a másik 4-el folytatjuk Facebook-on, 3 ott elhal, vagy mégsem akar találkozni, és kb 1 lesz az, akivel valójában el is juthatunk randizni.


Már lassan 8 hónapja próbálkozom Tinderen, és kezdek beleunni abba, hogy tudom, hogy mennyi elutasítást kell átélni ahhoz, hogy eljuss egy randevúig, és mivel vidéken élek, ezért már nagyon nincs is olyan ember, aki elérhető távolságban lenne.


Én csináltam valamit rosszul, vagy ezek a normális arányok?


2023. ápr. 8. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem mindenki azért van fent, hogy kapcsolatot találjanak.


Próbálkozz élőben, ott 23 leszólításból van randi.

2023. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
* 2-3
2023. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont a mennyiség miatt, amíg te kapsz 30 matchet ő 300at
2023. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a normális. Olyan kisebbségben vannak a lányok fent, hogy bőven válogathatnak, ha nem vagy modell, akkor túl sok esélyed nincs.

Ismerkedj inkább élőben.

2023. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem is rossz, hogy vidéken 20-30 matcheid vannak.
2023. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen a mennyiség miatt ahogy írják.



Egy szép lányra nagyon sok a jelentkező... Pl 300 rád meg 3

2023. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgom, hogy te még jobban is nézhetsz ki mint az átlag ha ennyi matched van.


Sokaknak csoda ha heti 1 van.

2023. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
7 - akkor ők 30 hét alatt eljuthatnak egy randira :D
2023. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8 lehet vicces, de ez a valóság, ha csak átlag pasi vagy
2023. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"ha csak átlag pasi vagy"


Ezek szerint én akkor átlag alatti, mert kb matchem se volt tinderen.. Élőben viszont le se tudtam vakarni magamról a csajokat.


Hmm érdekes.

2023. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!