Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kizáró ok lenne, hogy összejöj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok lenne, hogy összejöjjön valaki velem a fogaim miatt? Nagyon sárgásak! (kép)

Figyelt kérdés

Nem használ semmilyen fogkrém vagy fehérítő, nem is cigizek, ilyet örököltem :S

De szerencsére fényben annyira nem látni.

[link]



[link]


[link]



2013. aug. 16. 10:59
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
* h nem jönne össze velem (sorry)
2013. aug. 16. 11:00
 2/25 Sir Sarcasm ***** válasza:
annyira nem vészes
2013. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
annyira nem vészes, ez még nem kizáró ok, de vegyél fogfehérítő fogkrémet és kezdj el naponta fogat mosni.. reggel - este lenne a legjobb
2013. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%

nem is sárga :O még ugyan szép..

amúgy meg akinek tetszel annak így is tetszel..

2013. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem tudnám, h milyen hibát kellene nézni itt, ha nem írod oda. Így semmi gondot nem látok, de ha téged nagyon zavar, akkor menj el fogfehérítésre, ami kicsit borsos és fájdalmas, de ha ennyire zavar a dolog, akkor biztos jobb lesz!:)
2013. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
naponta 3szor szoktam, de már mindent kipróbáltam, de nem hat :S Valamelyiktől meg egyenesen besárgul.
2013. aug. 16. 11:02
 7/25 anonim ***** válasza:
De nagy problémák. Engem ezek nem érdekelnek és ha más ezért kritizál azt elküldöm a búsba. De ilyen problémával még nem találkoztam.
2013. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
fogat nem lehet fehéríteni az genetika:)
2013. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Semmi gáz sincs a fogaiddal.

Ha tényleg rendszeresen naponta 3x mosod, akkor pláne nem lehet gond. Ha valaki nem jön össze veled, az nem a fogad miatt lesz.

2013. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

[link]


Pl ilyet szeretnék. Azért lehet látni az eget verő különbséget. Én is eléggé körülményes vagyok és ezért is zavar, mert nekem pl sokat számít a külső.

Am köszia válaszokat! :))

2013. aug. 16. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!