Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kizáró ok lenne, hogy összejöj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok lenne, hogy összejöjjön valaki velem a fogaim miatt? Nagyon sárgásak! (kép)

Figyelt kérdés

Nem használ semmilyen fogkrém vagy fehérítő, nem is cigizek, ilyet örököltem :S

De szerencsére fényben annyira nem látni.

[link]



[link]


[link]



2013. aug. 16. 10:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
köszönöm! És megnéztem azt az oldalt is.
2013. aug. 16. 11:59
 22/25 anonim ***** válasza:
A polír annyiból rosszabb, hogy ott a zománcot csiszolják. Évekig fehér marad, azzal nincs gond. Ma már csinálnak maradandó kerámiabevonatot is fogra, azt nem tudom, mennyibe kerül, mindig fehér marad és védi is a fogat, gondolom, hogy nem 2 fillér.
2013. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
nem egy fogkrém reklám, de n nem gondolom ezt sárgának. vagyis remélem, hogy nem az mert az enyémek sem szebbek.
2013. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

kezdeném azzal,hogy nem csúnyák a fogaid ezt átlagos színnek mondanám (bár nem tudom a fénykép mennyire adja vissza)

fogfehérítős fogkrémeknek általában nagyon minimális hatása van a reklámok ellenére. viszont a nyálkahártyádnak nem tesznek jót, szóval inkább hanyagold. próbáld ki a parodontax fogkrémet (tudom szar az íze eleinte) hallottam jó tapasztalatokat hogy fehéredett tőle kicsit (van whitening-es is).

a kerámia hélyat nagyon nem ajánlanám mivel az azzal jár, hogy a saját foganyagodból is veszítesz amit nem tartanék célszerűnek és persze drága is.

fehérítés 3ezer ft körül mozog foganként (általában felül 10et alul 10et szoktak kérni, ugye ami látható). de elvileg olyan hollywood mosolyod lesz mint a képen az after változat (itt megjegyezném hogy ez nem teljesen garantált, de szinte minden esetben gyönyörű az eredmény)tartós, évekig fehér marad. viszont vigyázni is kell rá, tehát óvni kell az elszíneződéstől amennyire lehet.

jövőre végzek fogorvosin ha van még kérdésed írj nyugodtan.

2013. aug. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az egészséges fog nem hófehér. Ezt "okos" emberek találták ki, hogy el lehessen adni a 600 féle fogkrémet. A Te fogaid teljesen rendben vannak színre. :)
2013. aug. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!