Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék hogy összejöjjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liz Lee kérdése:

Mit tehetnék hogy összejöjjön velem az a fiú aki tegnap ölelgetett meg minden, de ma meg visszautasitott. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Ugy kezdödött hogy rosszba voltam egy fiuval majd kibékültünk beszélgettünk facen-n stb.. majd kitalálta hogy lejön hozzám kocsival.. tegnap le is jött beszélgettünk és mikor elmentünk sétálni akor megfogta a kezem átölelt csókoloztunk stb.. de ma azt mondta h csak egy barát vagyok neki és most nem kell neki bnö de kitudja mit hoz a jövö..de aranyos kedves széplányvagyok neki. szeretnék boldog lenni és nemtudom hogy szerezzem meg.. mert mindig foglakozott velem meg aranyos volt csak most összekutyult mindent:(

2012. aug. 14. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
tuti ez a lejön kocsival hozzád szöveg az volt hogy d.gni akart volna... de mivel látta hogy te nem vagy könnyen kapható csaj ezért inkább hagyja... kapcsolatot nem szeretne, mert jó neki a függetlenség... de azért szép vagy.... hátha összejön még egyszer majd a szex.... L/19
2012. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"mikor elmentünk sétálni akor megfogta a kezem átölelt csókoloztunk stb.. "


A dugás az kimaradt a programból,valószínűleg ez nem tetszett neki

2012. aug. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem a szexre ment tudom mert ö nem olyan hiába hogy fiú... csak értitek.. mindent ö kezdeményezett.. ő ölelt át mindig ö fogta meg a kezem ö bujt mindig oda hozzám kivéve a csókot mert én csokoltam meg...

aztán este beszéltünk és irta hogy ha enmtudnál aludni akkor én szívesen megvigasztallak..

Uristen azok után még TE vigasztalj..pff már komolyan mondom nem értem.

de aranyosak vagytok hogy irtatok és segitettek

2012. aug. 14. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem szard le. ne írj neki, ne keresd. hagyd lógva. nem biztos h csak szexet akart... csak általában ezzel magyarázzuk ha nem tudjuk az okot. :) nem mindegyik pasi egyforma. előfordulhat, hogy akkor, mikor veled volt, jól érezte magát, és veled akart lenni, és később ez valamiért elmúlt. velem is szokott ilyen lenni.

Ha szarsz a fejére, és ez neki rosszul esik, mert veled akar lenni, csak azt akarja, h te keresd, akkor keresni fog.. és tényleg bármit hozhat a jövő, de ne sértődj meg ezen és ne hisztizz be, mert ezzel elronthatd. gonndolj arra, h szép volt, jó volt, de gondolkodnia kell. ha más nem, tényleg nagyon jó barátok lesztek, amiből még mindig lehet valami. Nem tudhatod, mi zajlik/zajlott le benne.

Csak lazán ;)

2012. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Űűűűű ez nagyon jól esett és felnyitottad a szememet. nagyon szépen köszönöm!!!!!
2012. aug. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!