Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még egy esélyem ha visszau...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egy esélyem ha visszautasított?

Figyelt kérdés
mondta hogy szerelmi kapcsolat nem lehet köztünk,és ha megmondanám minden további nélkül hogy nem bírom néküle?
2012. máj. 20. 08:51
 1/3 anonim válasza:
szerintem hagyd a dolgot...ha egyszer megmondta, hogy nem akar többet barátságnál, akkor ne erőltetsd, mert még a barátságát is elveszted. Nem érdemel meg téged, keress olyan lányt, aki így is szeret.
2012. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed.
2012. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, tudom milyen rossz, ha valakit visszautasítanak vagy nem talál viszonzásra a szerelem. De meg kell emésztened a gondolatod, hogy nem kellesz neki.

Majd jön más, akit szerethetsz. Reméljük majd az illető is viszonozni fogja. :)

Én is hasonló cipőben vagyok. Engem még észre sem vett, aki nekem régóta tetszik. Úgyhogy én is lemondok róla. Nem lesz könnyű, de muszáj lesz.

2012. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!