Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még esélyem nála? (lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála? (lennt)

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, akinek az elején nagyon tetszettem, telefonszámomat is elkérte és elmentünk egyet randizni, majd a randi után meghívott moziba, azóta egyszer találkoztunk még, de nem hívott fel, és amikor a mozit említettem neki, akkor sem reagált túl jól. Mitöl változhatott meg a véleménye? .. (kicsit félénkebb és komolyabb típus)

2012. máj. 9. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Arról lehet szó, hogy unalmas vagy.
2012. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt gondoltam a srácról elöször.. Magamat nem mondanám unalmasnak, én inkább olyan nagyon pörgös fajta vagyok.
2012. máj. 9. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg tőle, mi a fuck van.
2012. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a srác "kicsit félénkebb és komolyabb típus" te meg pörgősebb, akkor lehet hogy azért nem keres... úgy is mondhatjuk hogy megijedt... Az ilyen srácok inkább a kis aranyos, szelíd lányokat kedvelik...

Lehet még nála esélyed, de akkor fogd vissza magad picit. :)

2012. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az sem kizárható hogy az zavarta hogy pörgős vagy. Viszont egyszerűbb lenne tőle megkérdezni :/
2012. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. máj. 9. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!