Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Uj suliba kerultem es nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uj suliba kerultem es nagyon megtettszett egy lany. Van eselyem nala? Bovebben lennt 15/F

Figyelt kérdés
Most IX osztalyos vagyok es nagyon megtettszett egy lany . megtudtam az MSN cimet es kb. 3 napja beszelunk MSN-n , de mindig legelore en koszonok be neki , o eddig meg soha , de a szunetekben gyakran szokott engem bamulni . Ma pedig az egyik volt osztalytarsam bevalta ,hogy szeret engem. A volt osztalytarsam nagyon szimpatikus csaj , de most nekem az ,,uj`` lany jobban tetszik.Ti mit csinalnatok a helyembe?Vajon van esely arra ,hogy osszejojjek az ugymond uj lannyal? koszi elore is a valaszokat 15/F
2009. szept. 19. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hihi:D De rég volt amikor ilyen esélyekről morfondíroztam:D

Esélyed mindig van. De mi honnan tudjuk? :) Nemtudom milyen vagy, légy ápolt, magabiztos. Ne nagyképü, csak ne félj! Ha ilyen régóta beszélgetsz vele, akkor próbálj meg kicsit célozgatni rá, hogy tetszik neked. Fog küldeni jeleket, amikről megtudhatod, hogy startolhatsz, vagy jobb, ha hanyagolod a témát. A lényeg, hogy puhatolózz, ne légy olyan, mint én gyerek koromban, aki csak figyelte a kiszemelt lány(okat), beszélgetett velük egész nap, de soha sem tért a lényegre:)

2009. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fekudj le mindkettovel, aztan marad amelyik marad. Persze ne hazudj egyiknek se. Ha meg nyitottak, csinalj egy harmast.
2009. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!