Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem? Többi lennt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem? Többi lennt

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival kb 4 hónappal ezelőtt.

Ő az elejétől kezdve többet akart,eléggé nyomult,ami engem kifejezettem irritált.Minden nap keresett,rámírt amikor csak tudott,smseket írt.De mivel jófej volt dumálgattam vele.

Találkoztunk párszor,és ő mindig nyomult,próbált megcsókolni,megölelni,ilyesmi,én elég parasztba visszautasítottam mind a négyszer-ötször.

Ezek ellenére továbbra is beszéltünk,haverkodtunk,barátkoztunk...és ahogy egyre jobban megismertem, megszerettem Őt.:)))

Mondtam neki mit szólna ha nyomulnék?Mondta nem tudja,mert lepattintottam csomószor most ezekután mit várjak.

A beszélgetések igencsak megcsappantak,már nem ír sms-t...

ami mondjuk az én hibám.

Mit gondoltok???Próbálkozzak be?Lehet ezekután esélyem?

Köszi a normális válaszokat.

jah én 19/l ő 27/f


2011. jan. 21. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

hát, ha nem értette meg, hogy neked az az egész még korai, akkor ő volt a bunkó szerintem


persze, nem várhatod el tőle, hogy most egy-ketőre visszafogadjon, mintha semmi sem történt volna (ezzel nem azt mondom, hogy pitizz neki)


nem tudom, az érzéseid mennyire komolyak meg minden, de ha szerelmes vagy belé, vagy úgy érzed megéri a kapcsolat azt, hogy ezt megpróbáljátok újra összehozni, akkor beszéld meg vele, ÉLŐBEN, nem facebook, nem sms, msn, ÉLŐ


21/F

2011. jan. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki kéne derítened, hogy csak megsértetted-e, vagy elmúltak az érzései a sok visszautasítástól. Mert úgy gondolom, hogy a nyomulása nem azért volt, hogy megfektessen, mert akkor most beleegyezett volna.

Ha nem ír és nem keres, akkor esély van arra is, hogy most azt várja, hogy te keresd és egy kicsit húzni akarja az agyad, hogy átérezd azt, amit ő.

Egy kicsit "nyomozgathatnál" közös barátoknál (ha vannak).

2011. jan. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első,köszönöm válaszod.

Igazság szerint fogalmam sincs mit érzek,még sohasem voltam szerelmes nem tudom ez az e.Csak azt tudom hogy sokszor gondolok rá,szeretnék vele lenni,találkozni vele.Szeretem Őt,de szerintem szerelmes nem vagyok.

Nehéz az is hogy külsőségekben egyáltalán nem az esetem :D

A legrosszabb hogy nemtudom ő mit érez,mit akar.De mindenképp fogok vele beszélni szigorúan személyesen,ez nem volt kérdés:)

2011. jan. 21. 13:18
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedved második,köszönöm a válaszod!

Véleményem szerint az érzései nem múltak el,inkább csak megsértettem,amikor van alkalma,mindig felhozza hogy milyen parasztba utasítottam el.

Megfektetni meg meg akar,azt mondta is,de szerintem ez természetes,az más hogy én csak úgy nem adom magam,amit Ő pontosan tud.

Szerintem komolyabbat nem akar tőlem,de nemtudom mi van igazából.Nagyon rossz kétségek között lenni.

Közös barát nem nagyon van.Rengeteg közös ismerős,de olyan nincs akivel erről lehetne beszélni.

Szerintem csak kalandozni kellenék neki,nem barátnőnek,de nemtudom...:(((

2011. jan. 21. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!