Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelt kérdés

Már nagyon erősen gondolkodok azon, hogy letöltöm és kirpóbálom. Hátha szerencsém lesz és találkozok egy szimpatikus fiúval...


Egy dolog tart vissza ettől az egésztől: a rengeteg negatív vélemény.

Sok ismerősöm mondta már hogy nincsenek rajta normális emberek, mindenki (legfőképpen a fiúk/férfiak) az egy éjszakás kalandok reményében tindezerik.


Nektek mi a véleményetek erről az alkalmazásról?


19/L



2022. jún. 6. 14:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

unalmas már ez h mindenki csak dugni akar ott...


mindenhol azt akarják az emberek ha lehet minél előbb :)


Úgy összességében a férfiak 20-30%-ának éri meg felregisztrálnia a nőknek azért bőven felette.

2022. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

"Egy dolog tart vissza ettől az egésztől: a rengeteg negatív vélemény."

Aztán ők is fent voltak, valószínűleg ők is pont annyira nem voltak normálisak, csak épp másokat szidtak el. Ezt rengeteg embertől láttam már. Egy csomó nő elszidta a férfiakat az ismerősi körömben, hogy csak szexre mennek. Aztán mégis csak rájuk gerjedtek és feküdtek be első éjszaka az ágyukba.


"Sok ismerősöm mondta már hogy nincsenek rajta normális emberek, mindenki (legfőképpen a fiúk/férfiak) az egy éjszakás kalandok reményében tindezerik."

Aki pedig ilyeneket szövegel, azokat egyszerűen elküldeném egy kolostorba, annyira értelmetlen, amit tolnak. Rengeteg férfi keres normális kapcsolatot is, csak valahogy velük nem foglalkoznak az érintett nők. Hiszti helyett ismerkedhetnének normálisan is.



Egyébként meg a tinder olyan, amilyen a felhasználója.

- A csajoknak mindenképp aranybánya. Annyi a titok, hogy normálisan lőjék be a szintjüket és simán találhatnak normális pasit.

- Jó kinézetű férfiként szintén aranybánya.

- Átlagos vagy átlag alatti kinézettel óriási szerencse kell.


(És figyeld meg, hogy mindjárt lepontoznak és jönnek hisztizni az érintett nők, akik folyamatosan arról rinyálnak itt, hogy nekik még a levegővétel is mérföldekkel nehezebb, mint a férfiaknak. Mer' csak.)

2022. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom hogy én vagyok a szerencsés, vagy mindenki más kamuzik, de nekem alapvetően jók a tapasztalataim. 2 hónapja tinderezek, jópár randin túl vagyok már, de olyan igazán gázos egyik sem volt. Az már más kérdés hogy nem találtam még ott párkapcsolatot, de egyelőre inkább csak az ismerkedés a cél.

Persze valóban sokan vannak akik csak egyéjszakást keresnek,őket azonnal törlöm.

2022. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Mivel nyilván a jó pasikat húznád be, mint minden csaj. Így nyilván csak megdugni akarnak majd, mert nekik van miből válogatni. :D
2022. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Sose próbáltam, szóval semmi.

23/f

2022. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Sz@r
2022. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

Jó kis hely, el lehet dumálgatni a lányokkal, volt akivel első, volt akivel második talin lefeküdtem

22F

2022. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nőként neked aranybánya lesz. Pillanatok alatt találsz magadnak egy csomó extrém jóképűt.
2022. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

Kihasználnak megb.nak aztán jössz vissza ide sírni hogy dehát milyen jóképű volt meg milyen jó volt a randi, meghívott... aha szexért fizetett neked előre.

Mégis mit vársz egy szextárskereső apptól?

2022. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

#9


Majd kis hiszti után jön neki a következő :). Viszont nem kell lenézni, mert kihasználja a lehetőségeit, te is megtennéd ha tehetnéd, ha faszi vagy, ha nő. Használja csak bátran, nőknek online dating aranybánya, nagyon jóképűeket tudnak leakasztani onnan, hülyék lennének nem kihasználni a lehetőséget.

2022. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!