Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelt kérdés

Már nagyon erősen gondolkodok azon, hogy letöltöm és kirpóbálom. Hátha szerencsém lesz és találkozok egy szimpatikus fiúval...


Egy dolog tart vissza ettől az egésztől: a rengeteg negatív vélemény.

Sok ismerősöm mondta már hogy nincsenek rajta normális emberek, mindenki (legfőképpen a fiúk/férfiak) az egy éjszakás kalandok reményében tindezerik.


Nektek mi a véleményetek erről az alkalmazásról?


19/L



2022. jún. 6. 14:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%

"- Jó kinézetű férfiként szintén aranybánya."


Jó külsejű férfi vagyok, több száz matchem lett tinderen, viszont mégis csak egy randi jött össze. Ha egy nap olyan a kedvem, ráírok vagy 30 nőre és válaszol belőle 1-2, a legtöbb esetben hamar el is hal a beszélgetés. Most mondhatod azt, hogy nem is nézek ki jól, de akkor mért lett ennyi párom rajta? Szerintem a Tinder nem aranybánya, ha jól néz ki valaki akkor sem. Van jól kinéző férfi és női ismerősöm is aki sokat Tinderezett, nekik sem volt aranybánya.

2022. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
40-50 match,kb 4-5 válasz, randi 2.. sportos magas,jóképű vagyok. ennyit ér 26F
2022. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

#12


Teljesen jó számaid vannak, biztos valóban jóképű vagy. Nemzetközi számok is hasonlóak jóképűek esetén. Jóképű férfiak esetén kb. 100 like-ból jön össze 1 match, aztán jó ha 10 match-ből 1-2 nő válaszol chat üzenetre. Randi meg mondjuk 10 chatből 1. Azaz még jóképű férfiaknak is kell vagy 100 match, hogy kb. 1-2 randi sikerüjön.


Nők esetén totál mások a számok, esetükben jó ha 1-200 férfiból 1 tetszik nekik (ez a right swipe rate), a match rate viszont 50% feletti. Chat számokra most nem emlékszem, de nők jóval több randira mennek és sex is több jut nekik, mint (jóképű) férfiaknak *átlagban* (átlag azért fontos, mert míg 1 konkrét nő mondjuk dug 5-6-szor egy Tinder frenzy során, addig 1 konkrét jóképű férfi 1-2-szer csak). Ezek a számok úgy jönnek ki, hogy nők ugyanazon férfiakkal match-elnek, akik kinézetre a felső 20%-ból kerülnek ki.


Viszonyításképp én ronda férfi vagyok, nekem 0 match volt. 1-2 dagadt nő like-olt csak, de azok nekem nem tetszettek.


Forrás:

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=jPuQ1Wjd2Rk

2022. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

3 éve amikor először regisztráltam még úgy gondoltam nem nézek ki különösebben rosszul, biztos lesz majd valami kis sikerem. Fél évet voltam fenn konkrétan SEMMI sikerem nem volt. Összesen kaptam kb. 25 like-ot és lett 5 matchem. 1 csaj írt vissza, de ez a beszélgetés is nagyon hamar elhalt.

Szóval férfiként esélytelen a dolog, hacsak nem nézel ki EXTRÉM jól.

Átlag nőként gyerekjáték, csúnya nőként szintén nem nehéz összehozzni onnét egy-egy randit, egyéjszakás, alkalmi kapcsolatot.

2022. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
28%

#11: Akkor érdemes lenne elgondolkodnod a kommunikációdon, mert valamit nagyon rosszul csinálsz.


Egyébként nem értem a számaitokat, akkor én egy csoda vagyok. Átlagos a kinézetem. Kb. átpörgettem olyan 200-300 csajt pár nap alatt. Harmadukat behúztam, az kevesebb, mint 100 csaj. Abból 5 matchem lett, egy volt értelmes annyira beszélgetéskor, hogy randi is legyen. Élőben nem volt meg az egy hullámhossz. De, én ezt tényleg átlagos kinézettel, nem sportosan csináltam! :D Elég irreálisan láthatjátok magatokat.

2022. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
28%

Tindert még nem próbáltam. Ismerkedj gyakorin, bárhol ami tetszik, nekem az első barátnőm innen volt ><

23/f

2022. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%

Nekem átlagos srácként szinte csak negatív élményem van ott, de nem hiszem, hogy ez neked, feltehetőleg csinos lánynak érdekes lenne.

Amit érdemes megemlíteni, hogy egy átlag alatti lányt is rengetegen húznak be jobbra. Ergo azt fogod látni, hogy rengeteg pasi megjelenik nálad, csúnyább, jóképűbb egyaránt jobbra húz, és egy idő után egyszerűen már nem fogod tudni "menedzselni". Nagyon óvatosnak kell lenned, illetve türelmesnek, mert rengeteg az állat. Bőven előfordulhat az, hogy jobbra húzol pár, normálisnak tűnő, neked tetsző srácot, aztán kiderül róluk, hogy barmok. :D Na, ez megtörténik pár héten, hónapon keresztül, te is bele fogsz csömörleni...

Szerintem alapvetően se fiúknak, se lányoknak nem érdemes társkereső alkalmazást használni, mindkét nemnél más okok miatt, de végülis egy próbát megér.

Én másfél évig voltam fel tinderen (közben rengeteg hosszabb megszakítással), nekem nem jött be. Ha valamit kérdeznél a témában kapcsolatan, nyugodtan keress meg priviben. Nem garantálom, hogy hamar tudok válaszolni, de sokat tudok mesélni. :D

Neked viszont bejöhet. Sok szerencsét kívánok!


22F

2022. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Regisztrálok és kipróbálom. Nem veszíthetek vele sokat... Sőt... :)


Privát üzeneteket meg nem várok, nem azért tettem fel a kérdést mert itt szeretnék ismerkedni.

2022. jún. 12. 12:28
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#18


Nagyon jó, egy új világ fog előtted megnyílni. Bőség kosara. Nőknek aranybánya.

2022. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%
18. Itt is emberek vannak meg ott is :D
2022. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!