Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti mit tesztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit tesztek a külsőtökért, hogy sikeresebbek legyetek a nőknél?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Semmit. Megvan az alap igényem saját magamra, hogy egészséges, tiszta legyek és jól érezzem magam a bőrömben. Ez a normálisabb nőknek elég, aki pedig nem normális, azzal ne foglalkozz.
2023. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Mit kellene tenni?

Én elkezdtem fogyózni, meg edzeni.

Plussz amikor már formábban vagyok, sokkal igényesebb öltözködés.

Ahogy észrevettem manapság már férfinak is nagyon adnia kell magára, ha szép nőt akar

2023. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Rendszeresen edzek. A cél az izom növelése, zsír csökkentése.


Az utóbbi időben fogytam vagy 20 kilót, már nem kell fogynom


Szép ruhákban járok, időnként frissítem a ruhatáramat


Rendszeresen borotválkozom.


Használok sprét, dezodort.


A legtöbb nap beállítom a frizurámat.


Figyelek arra, hogy a körmöm ne legyen piszkos.


Lehet,hogy hamarosan fogfehérítésre megyek.


Mondjuk így se hiszem, hogy tudnék csajozni (a külső nem minden), így egyre inkább magam miatt csinálom, hogy igényesség és külső téren elégedett legyek magammal.

2023. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Hát én most kezdtem el újra edzeni és diétázni, a Covid alatt maradt el ez a szokásom, előtte rendszeresen edzettem, nekem így a változás nem tűnt fel, hogy minden nap láttam magam, akkor kezdett gyanús lenni az egész, amikor már semmilyen ruha nem állt jól, akkor esett le, hogy baszki, 24 évesen apatestem van :D


Pedig előtte sportos kockahasú testalkatom volt, + az arcom is most koca, azon látszik a legdurvábban, hogy elhíztam, szóval remélem hamarosan ez a múlté lesz 😂

2023. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen nekem is koca az arcom a hizástól
2023. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten értük/miattuk semmit, nem akarok tetszeni, hagyjanak békén.
2023. ápr. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha teszek magamért teszek. Akinek megfelelek így ahogy vagyok, ás ez kölcsönös, azzal vagyok. Elvárásom is ennyi egy nővel szembe. Vagyis annyi, hogy ne vakolja magát. Természetes állapotban nyerje el a tetszésem.
2023. ápr. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7


Sminkeletlen modellt akarsz ? 😅💪

2023. ápr. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mégis mit kellene tennem? Egy dolgon változtatnék, de azon nem lehet, a többivel meg sose volt bajom magamon.

Nem vagyok kövér (sose voltam és soha nem is leszek), nem vagyok alacsony, nem szeretek feltűnősködni, mostanában a ruhatáram is egyre letisztultabb, semmi extra "csicsát" nem hordok.

Különben meg olyan mindegy hogyan nézek ki, soha nem érdekeltem a nőket egy-két kivétellel. Ami lehetőségem volt náluk azt hiszem azt kihasználtam, szinte maradéktalanul, a többi meg nem rajtam múlik.

2023. ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

#8


Van szép nő smink nélkül is

2023. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!