Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyaroszágon mennyi 20-40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyaroszágon mennyi 20-40 év közötti nőknél sikertelen férfi lehet?

Figyelt kérdés

10 ezer ? 100 ezer? Szűz?


Mi miatt lehet ez a kialakult helyzet? Túl magasak lettek a nők elvárásai? Simán lehet hogy normális, teljesen jószándékú pasasok is csak egyedül tengődnek? Akikkel mondjuk csak annyi a baj hogy 175 cm. Vagy testalkata foss, kövér. Vagy a családi körülményei miatt csak szakmunkás iskolája lett. Vagy érettségije van de nem ment egyetemre. Vagy tisztességesen dolgozik 2-400 ezer nettó jövedelemmel de az ugye kevés már 10 ből 9 nőnél. Ilyesmik?


2023. ápr. 2. 07:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
96%

Muszáj minden nap ez a rinya?

A kérdésed is szánalmas.

2023. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
31%

Ja gondolom választ nem fogok kapni, mert biztos szar lehet, hogy igazak van!

30as voltam

2023. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
65%
Túlzó elvárásai a férfiaknak vannak. Naponta itt sír pár, hogy ronda, ronda, vén pasikent neki szép és fiatal nő kell
2023. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
82%

“Túl nagy elvárások”

Ki ítéli meg hogy mekkorák azok az elvárások? Te?

A párkapcsolat nem egy jótékony szolgálatát, hogy összekötöm valakivel az életem, mert az kedves/aranyos. Ennél azért több kell és ahogy írták előttem, nem vonzó a szingli anyuka lét gondolata. Inkább maradok egyedül gyerek nélkül, mint hagyjanak el gyerekkel.

2023. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Számot nem tudok, tippelni pedig nem szeretnék, de sok sikertelen férfi egyáltalán nem boldogtalan emiatt. Sőt, szerintem a többség nem. Elfogadták, másban sikeresek és arra koncentrálnak. Mi ezzel a baj?
2023. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

#35

Ott a pont, nem minden szingli férfinak csak ekörül forog az élete.

2023. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
73%

Magyarországi egyetemhez NEM kell pénz.

Tandíj: 0 ft állami ösztöndíj (csak legyél érdemes rá, de ez rajtad múlik)

Lakhatás: 10k koli (csak érdemeld ki a tanulmányaiddal. Vagy ha nagyon rossz szociális helyzeted, akkor azzal is kaphatsz)

Utazás a városban: 0 ft (Szegeden ingyen van, de egyébként vehetsz egy biciklit is mondjuk 20k-ért és egész tanulmányaid alatt meg van oldva a közlekedés)

Étkezés: 50-80k havonta, ha figyelsz


Egyetemen vannak tanulmányi, szociális stb ösztöndíjak

Lehet mellette dolgozni rugalmasan, adómentesen legálisan.


Egyetemre menni bárkinek van lehetősége. Csak tanulni kell meg kell egy kis ész. A többi csak kifogás.


Igaz, engem támogattak a szüleim, de sosem volt magántanárom, magamtól kerültem be, illetve dolgoztam/dolgozom mellette, tehát azt, amennyivel támogattak el se költöttem. Nem érzem azt, hogy olyan lehetőségem volt, ami másnak csupán pénzügyi helyzete miatt nem adathatott meg.

2023. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hidd el, van az az a réteg, aki ezt sem engedheti meg magának. Az persze más kérdés, hogy a sikeres diplomásnak miért kell magyarázkodnia, ha nem akar összejönni egy putrissal...
2023. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
38: Igaz és még azt is hozzátenném, hogy nem is feltétlenül látja mindenki úgy, hogy mindenképpen diplomát kellene szereznie. Hiába lenne képes rá, nem a lustasága, az igénytelensége, butasága vagy éppen az anyagi helyzete miatt nem vág bele, vagy éppen hagyja ott a főiskolát, egyetemet, hanem mert más utat választ. Ma már egyáltalán nem garancia a diploma megléte a magasabb egzisztenciára, esetleg az igényességre vagy éppen az átlag feletti intelligenciára. Sőt a stabil, előre tervezhető életet is el lehet felejteni diplomával és diploma nélkül is. Megváltozott a világ és egyre gyorsuló ütemben változik, ezért ma az a nyerő, aki gyorsabban tud alkalmazkodni.
2023. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Én se diplomáztam, mert nem akartam.

De sok olyan van, aki letudná tenni csak lusta.

A fogyáshoz se feltétlen kell extra kiadás.

A sikeres diplomát és a putris között meg rengeteg átmenet van.

Akárhány sikertelen pasit ismerek nem a munkája vagy a kinézete miatt nincs nője, hanem a hülye felfogása miatt. Persze van aki igénytelen és ezért nincs nő, de ha kap tanácsot akkor csak a kifogások jönnek...

N 31

2023. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!