Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyaroszágon mennyi 20-40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyaroszágon mennyi 20-40 év közötti nőknél sikertelen férfi lehet?

Figyelt kérdés

10 ezer ? 100 ezer? Szűz?


Mi miatt lehet ez a kialakult helyzet? Túl magasak lettek a nők elvárásai? Simán lehet hogy normális, teljesen jószándékú pasasok is csak egyedül tengődnek? Akikkel mondjuk csak annyi a baj hogy 175 cm. Vagy testalkata foss, kövér. Vagy a családi körülményei miatt csak szakmunkás iskolája lett. Vagy érettségije van de nem ment egyetemre. Vagy tisztességesen dolgozik 2-400 ezer nettó jövedelemmel de az ugye kevés már 10 ből 9 nőnél. Ilyesmik?


2023. ápr. 2. 07:38
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

19


Mivel? A 18 nak nincs igaza! Ő egy valószínűleg megkeseredett ronda, dagadt nő! Aki haragszik az egész világra és trollkodni jár ide. Bántani a normális embereket. Van egy diplomája kétes múlttal. Lehet a szülei pénzelték de az is lehet hogy tényleg tanult szorgalmasan. Aztán feljön ide és arra bassza el az idejét hogy trollkodjon az inceleknek! Ha ennek a fele energiáját a futópadon használnà el gyakori helyet… sokkal előrébb lenne.

2023. ápr. 2. 09:10
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
21. De hogy nem veszed észre, hogy te pont ezt csinálod amit róla leírtál most is??? És a tanácsok amiket neki adsz magadnak kellene adnod és megfogadnod!
2023. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés... Itt miért akkora sértés, hogy "a szülei pénzelték"? Ekkora probléma, hogy egyeseknek nem lúzer, csóró és/vagy önző szülei vannak?


Kérdem ezt úgy, hogy halvány fingom nincs a 18-as válaszoló szüleiről.

2023. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

23


Nem sertés. Csak egy megfigyelt tulajdonság azoknál akinek segítettek a szüleik, tanítani, lakást , autót , milliókat kapnak csak úgy. Hogy utána a munkahelyükön és az életben mindehol összemérik magukat olyan személyekkel ahol a szülők csórók voltak és semmit nem tudtak segíteni a gyereküknek. Azaz ott van Magdika akinek minden lehetőséget megadtak ! És sikeres is lett ! És ott van Ferike akinek semmit. Ezért Feri az érettségi utána egyszerűmelós lett. Aztán az életben össze keveredik valahol Magdikàval. (Pl egy a munkahelyük csak más a státusz ) és Magdika minden iQ nulla vesztesnek hívja Ferikét! És kérdőre vonja; Miért nem tanultál ? Lusta voltál ? Buta vagy proli ? Neked miért nincs lakásod ? Autód ?


Na ez ez teljesen igazságtalan! Mert Magdika ha ugyan olyan családba születik akkor valószínűleg ő sem tartana ott ahol most van.

2023. ápr. 2. 09:21
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

24

Azzal teljesen egyetértek, hogy a Magdika VISELKEDÉSE nem megfelelő. Ettől függetlenül miért ne utasíthatná vissza az egyszerű melóst, ha ő meg mondjuk egy sikeres pénzügyes?


Én értem amit mondasz, engem az anyám támogatott valamennyire, de bakker, nem olyan nagy művészet kifizetni az egyetemet. Egyedülálló anyaként az enyém két gyereknek is kifizette. És elhiheted, hogy nem a Rózsadombról jövök, hanem egy random lakótelepről.

2023. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
87%
"10 ezer ? 100 ezer? Szűz?" A "szűz" itt valami csillagászati számot jelöl? :)
2023. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
30%

#24

Pedig baromira az a helyzet, hogy ha van egy kis eszed meg egy kis szorgalmad, akkor nem kell egyszerű gyári melósnak lenned életed végéig. Szakmunkásból akkora a hiány, hogy a többség annyit kér el, amennyit nem szégyell. Azért egy villanyszerelő vagy egy víz-gáz-fűtésszerelő nem kell, hogy okosabb legyen, mint egy szívsebész. Viszont ha jó szakember, akkor simán és lazán megkeresi havi félmillát. Külföldön a dupláját, vagy többet, attól függ, hogy hol és mennyire ért hozzá.

A diploma sem elérhetetlen. Van, aki 30 felett, munka és gyerek mellett is meg tudja csinálni. Te meg úgy picsogsz, mintha csak 18 évesen lehetne elkezdeni, óriási szülői segítséggel, hátszéllel, protekcióval, meg baromi nagy szerencsével.

Fogadd el, hogy te azért vagy egyszerű melós, meg azért foss a testalkatod, mert egy lista disznó vagy, és ráadásul buta is. Erre vagy jó, semmi többre.

2023. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
62%

#18


Szerintem meg kicsit nagyképű vagy barátom.

800 ezer forint nem átlagfizetés, még Budapesten sem.

Az egyszerű ember pedig nem pénzügyi diplomás.

Az emberek külsejét sem kellene párhuzamba állítani a foglalkozásával, mert dohánybolti Anna általában dekoratív, nem pedig 90 kg.

Nem akartam ehhez a kérdéshez hozzászólni, de az ilyen kommentek bicskanyitogatók.

2023. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
81%

27

Milyen fél millió? :D

Eljött a légkondiszerelő, mókolgatott 20 percig és elkért 30 ezer forintot. (Hozzáteszem, azóta nincs gond vele.)


Nem fél milliót keresnek, hanem annyit, amennyit akarnak. És ja, basszus, feltételezem, nem tartozik a világ legösszetettebb feladatai közé a légkondiszerelés.

2023. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
72%

#21

Egyrészt, azert járok ide, mert bár férjnél vagyok, de mostanaban nincs minden rendben, viszont ha olvasok a hozzádhasonló gyökér lúzerektől ilyen, és ehhez hasonló hozzászolasokat, máris nem akarok válni.


Másrészt, mindkét szülőm gyárimunkás, édesapám pedig 19 éves koromban element 🖤🖤🖤 Azóta dolgozom, munka mellett végeztem el az egyetemet, volt, hogy éjszakásból mentem órára, és tulajdonképpen energiaital (ha volt ra pénzem) meg kávé folyt az ereimben, hogy kibírjam... és tényleg szorgalmasan tanultam, mert k*rvára nem engedhettem meg magamnak azt a luxust, hogy csússzak, ugyanis suli mellett kevesebbet tudtam dolgozni, mint most, iskola nélkül!

A lakásomat, szülői segitseg NÉLKÜL vettem!!!! Ahogy az autómat is!


És igen, megint a kettősmérce!


"Ha ennek a fele energiáDAT

a TANULÁSRA HASZNÁLNÁD el gyakori helyet… sokkal előrébb lenNÉL EGZISZTENCIÁBAN, MÁRIS LENNE AUTÓD LAKÁSOD (ami amugy alap egy 30as férfinál)! .


P.S. nem vagyok extrémen tulsúlyos (71kg.) de a kettősmercét remekül szemlélteti!


A pofám leszakad az incelektől! Sirnak, hogy egyetlen nőnek se kellenek, miközben, olyan elvárásaik vannak a nők külsejével szemben, amin csak pislogok! Neked lehtnem elvárásaid kulsoleg, de a nőnek ne legyenek?

🖕🖕🖕


És igen, teltebb alkatu vagyok, de akkor most megint a kettősmérce:


"Nem sertés. Csak egy megfigyelt tulajdonság azoknál akinek segítettek a szüleik, tanítani, NEM KELLETT DOLGOZNIUK EGYETEM MELLETT , BULIZTAK, VOLT PÉNZ AZ EGÉSZSÉGES ÉTELEKRE, AZT CSINÁLTAK AMIT AKAETAK, milliókat kapnak csak úgy. Hogy utána a munkahelyükön és az életben mindehol összemérik magukat olyan NŐKKEL, ahol a szülők csórók voltak és semmit nem tudtak segíteni a gyereküknek, NEM VOLT IDŐ/PÉNZ ENERGIA, KONDITEREMBE JÁRNI, EGESZSÉGESEN ÉTKEZNI. Azaz ott van Magdika akinek minden lehetőséget megadtak ! És SZÉP is lett MEG VÉKONY MARADT! És ott van ÉN akinek semmit. Ezért ÉN az érettségi utána AZONNAL TOVÁBBTANULTAM, MELLETTE DOLGOZOTAM. Aztán az életben össze keveredik valahol EGY OLYAN F*SSZAL MINT TE. (Pl a GYAKORIN, csak más a NEM ) és a KÉRDEZŐ minden DAGADT nulla vesztesnek hívja ENGEM! És kérdőre vonja; Miért nem VÉKONY ? Lusta voltál ? vagy proli ? TE miért NEM VAGY VEKONY? SZÉP?


Na ez ez teljesen igazságtalan! Mert ha ÉN ugyan olyan családba születEK akkor valószínűleg ÉN sem IGY NÉZNÉK KI, ahogy most. Kissé leharcoltan,...! És bár most van pénzem egeszségesen etkezni, a leg-"high-end".ebb kozmetikumokat megvenni, legszebb, legjobb weelneskúrákon résztvenni, látszik az arcomon a rengeteg gyárimunka, az éveken át tartó nem alvás!

Ugye-ugye? A kettősmérce!

2023. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!