Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyaroszágon mennyi 20-40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyaroszágon mennyi 20-40 év közötti nőknél sikertelen férfi lehet?

Figyelt kérdés

10 ezer ? 100 ezer? Szűz?


Mi miatt lehet ez a kialakult helyzet? Túl magasak lettek a nők elvárásai? Simán lehet hogy normális, teljesen jószándékú pasasok is csak egyedül tengődnek? Akikkel mondjuk csak annyi a baj hogy 175 cm. Vagy testalkata foss, kövér. Vagy a családi körülményei miatt csak szakmunkás iskolája lett. Vagy érettségije van de nem ment egyetemre. Vagy tisztességesen dolgozik 2-400 ezer nettó jövedelemmel de az ugye kevés már 10 ből 9 nőnél. Ilyesmik?


2023. ápr. 2. 07:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
13%

#10

Dehogynem, pont ezt mondom. Ez a te életed, nem csoda, ha így látod.

2023. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
86%
Nem az én életem. Ez a kínálat. Ezen felül millio meg egy nő nevel egyedul gyereket. Vagy a 4. vagy 5.pasival van. Vagy megállt egy incelnél mert leadta
2023. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

8


Ha ilyen dagadt vagy miért nem jársz el edzeni? Meg diétásan étkezni? Sokkal könyebb mint egy egyetemre járni! Ne legyél lusta disznó és kész!

2023. ápr. 2. 08:28
 14/41 anonim ***** válasza:
77%

#12

Akkor te így maradsz.

Túl szép idő van ehhez, majd este felnézek, hova jutottatok.

2023. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
93%

#13

Ha ilyen csóró vagy, miért nem tanulsz? Sokkal könnyebb, mint tulsulyosan, edzeni!


Ezt is tudom mondani te paraszt!

2023. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
97%

De akkor, ha jól értem, a nőnek me legyenek elvárasai, de neked lehetnek? 🤣🤣🤣🤣

Hogyne!

2023. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

16


Azt senki nem írta! Inkább azt hogy túlzó elvárásai ne legyenek! Vagy tudod mit? Lehetnek ilyen elvárásai csak ne akarja úgy ezt beállítani hogy hétköznapi dolog ha 800 ezret keres valaki, meg mindenki diplomás szinte és aki nem az egy lúzer! Holott nyilván a többség egyszerű melós az országban > érettségivel és nem ez a kisebbség.

2023. ápr. 2. 08:53
 18/41 anonim ***** válasza:
78%

17

És akkor neked miért nem jó az egyszerű melós 90kg.os dohányboltieladó Marika? Miert az 50kg.os, diplomás, csinos könyvelő Anna kell? Netto 800 ma már nem kiemelkedő fizetés. Itt bp.n én is megkeresem, prdig semmi extra vegzettségem nincs. (Egy egyszerű penzügyi főiskola)


A kettősmerce megint:

"Vagy Lehetnek ilyen elvárásai csak ne akarja úgy ezt beállítani hogy hétköznapi dolog ha PALVIN BARBINAK néz ki valaki, meg mindenki VÉKONY, SPORTOS szinte és aki nem az egy lúzer! Holott nyilván a többség egyszerűEN NÉZ KI az országban > NÉMI SZÉPSÉGHIBÁVAL, ESETLEG VALAMENNYI TÚLSULLYAL és nem ez a kisebbség.

2023. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, miért nem akarsz szembenézni azzal 18-nak és a hasonlókat íróknak mennyire igaza van? Miért érzed validnak a brutális kettősmércédet??
2023. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
27%
egyre több, de szerencsére ez szabályozza a népességet.
2023. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!