Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külső belső hibákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső belső hibákat tudnak elfogadni a nők a férfiakon vagy a tökéletes férfit keresik?

Figyelt kérdés
2023. márc. 17. 15:41
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Nyilván mindenki a számára legtökéletesebb partnert keresi, de ez azért mindenkinek kicsit máshogy néz ki.

Vannak, akiknek fontos, hogy a párjuk magas legyen, engem pl. nem érdekel, ha velem egyforma, vagy akár alacsonyabb is.

Van, aki nem szereti a szakállat, más meg igen.

Van, aki nem szereti, a nyálas romantikus pasikat, más meg igen, sőt olyat szeretne, aki hetente virágot vesz neki csak úgy.

2023. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag a tökéletes! Mindig lentebb adtam a szintet és mindig megszívtam. Vagy a tökéletes vagy nem is kell! Igazából elvagyok egyedül is. 🤷🏻‍♀️
2023. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy 30 évesnél idősebb férfi a szüleivel él, az egy kerülendő selejt hulladék a szemükben. Minden mást el tudnak fogadni.
2023. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most írjam le azt, hogy mi nem elvárás?


Nálam külsőre kevesebb elvárás van. Vagyis elvárom, hogy tetszen, de sokminden tetszett már. Volt duci, vézna, alacsony, pattanásos, gerincferdüléses, kopaszra borotvált, tyúkmellű stb. Csak nem ezt néztem, hanem az összképet, ami viszont jó volt úgy is, hogy 1-1 ilyen "hibája" akadt.

Belsőre kevésbé vagyok engedékeny, de pl nem baj ha mondjuk diszlexiás vagy ADHD-s, ha szétszórt, feledékeny, rendetlen.


De rengeteg elvárásom van egyébként, amelyek azt segítik elő, hogy a kapcsolat jó legyen.

2023. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ideálom a magas, jóképű sötétbarna hajú, jól szituált, önálló férfiak, akik higgadtak, nyugodtak.


Erre most belehabarodtam egy srácba, aki kb 2cm-vel magasabb csak nálam, nem kifejezetten jóképű, max átlagos, vöröses haja van, szemüveges, mamahoteles, kissé minimál stílusú öltözködésű és durván hiperaktív. Egyszerűen megnyert a humorával, dumájával.


Kár hogy nem kellek neki. :D

2023. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbbnél alap a 180cm magasság és a 16 éves korban ragadt teljes haj. Ha ezek megvannak, akkor jöhet a többi elvárás, amiben már lehet alkodozni.
2023. márc. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

És akkor mi van? Miért fáj ez neked?

2023. márc. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!