Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz ismerkedni online tinderen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elhagyott a menyasszonyom lassan fél éve, az okok nem igazán lettek kifejtve csak úgy villámcsapásként ért az egész, főleg, hogy a szakítás előtt fél évvel előtte mondta nagyon boldogan az igent a lánykérésre.

Azóta próbálnék ismerkedni elsősorban online, míg nincs jobb idő.

Egy átlagon picit felüli srácnak (30 éves) mondanám magam jó fizikummal (sportolok, edzek), egyetemet végzett, normális és vicces.

Tinderre regisztráltam elsősorban, adtam magamról egy rövid értelmes leírást, sok képpel, amik nem a tükör előtt lőtt szelfik és ennek ellenére, ha párba is kerülök valakivel (ami egyenlőre ritka), ráírok a hölgyre úgy, hogy a képei alapján az ő érdeklődési körével kapcsolatban kérdezem kedvesen. Aztán visszaírnak és már ott elhal a beszélgetés mert amire válaszolok arra csak napok múlva kapok választ, ha egyáltalán kapok 20-30 éves lányoktól.

Miért csinálják ezt a lányok, minek vannak fent vagy válaszolnak egyáltalán akkor tinderen? Más férfiaknak mik a tapasztalatai ezen a téren?

Léteznek normális lányok is tinderen? Képek alapján annyi "mű" lánnyal találkozni, hogy kezdek kiábrándulni ebből az egészből.



2023. márc. 17. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

A válasz egészen egyszerűen a kereslet és a kínálat közti különbségben rejlik.

Személyesen próbáltál már ismerkedni?

2023. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen mert ott a nők a pénzre hajtanak.
2023. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Egyszerűen nem vagy jó pasi, nem kell ezen görcsölni.


A másik probléma a helyesírásod. Az egyenlőre szót "n" nélkül kell írni. Aki erre nem képes az nálam instant kuka.

2023. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nos nekem van már némi tapasztalatom online társkeresésben, és nem egy egyszerű dolog, akkor sem ha jól nézel ki.

Persze volt olyan hogy 1 nap beszélgetés után áthívott a lány, meg olyan is hogy matchelés után egy áradozó üzenettel írt rám hogy én vagyok az ideálja stb., de ez nagyon nagyon ritka dolog.

Alapvetően az a nehéz hogy a legtöbben nem valódi ismerkedési szándékkal vannak fent, hanem csak úgy néha swipeolnak kicsit, dumálgatnak kicsit, jól esik a sok like, de nincs meg az a valódi motiváció a randizáshoz, illetve mondjuk korábbi kudarcnak köszönhetően szkeptikusak a társkeresési ismerkedéssel kapcsolatban. Éppen ezért ahhoz hogy "kilökd" ezeket az embereket ebből az állapotból, valahogy egyedivé, érdekessé kell tenni magad, hogy tényleg elhiggye, hogy ebből lehet valami. A másik fontos dolog hogy másfajta mentalitás kell, mivel mindig lesznek akik nem válaszolnak, akármilyen jól nézel ki, mert nem annyira használják az appot/valakivel alakul/rájönnek hogy nincsenek túl az exükön/ilyesmi.

2023. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nem, munkahely kilőve, mivel gyárban dolgozok és alig van nő, baráti körben meg főleg foglalt nőket ismerek, így teljesen új embereket kell megismerjek.
2023. márc. 17. 09:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, 3-asnak külön köszönet, nagyon hasznos válasz volt :D
2023. márc. 17. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor nehéz, ha nem nézel ki jól vagy rosszak a képeid. Első nap 30 pasi írt rám, az egyikkel összejöttem. Szóval nem mondanám, hogy nehéz.
2023. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
30 pasiból 29-nek kuka, erre mondod, hogy nem nehéz? Kicsit rossz szemszögből nézed a dolgot...
2023. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 az a 29 pasi is talál magának nőt, biztos nem csak nekem írtak. Minddel nem jöhetek össze.
2023. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos a jó profil.

Az nem mindig jelenti azt hogy tele kell lennie képpel a profilodnak. 1 db mosolygós nem túl közeli, szöveg is csak egy mondatos. Ha mindent leírsz magadrol és sok a fotó eltűnik a varázs.

Próbáld ki

Tarts ki, szerencsén is múlik

Bár én nő vagyok, de az előző hosszú kapcsolatom is onnan van, és a mostani is😊

2023. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!