Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket zavarna, ha a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a leendő párotoknak nem lenne érettségije és felsőfokú végzettsége?

Figyelt kérdés

Csak három szakmája, három nyelvvizsgája és egy jogsija?

(És sok kisállata.)



2023. márc. 16. 00:39
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
60%

A villanyszerelőnek most fogunk kifizetni 1 heti munkáért ugy 1.5M.et! Nincs diplomája, se érettsegije, nagyon szépen megcsinálta egyebként, fél éves várólistája volt, ugy, hogy ismerősünk!


Az zavarna egyedül, ha a pasinak nem lenne jogsija/kocsija! Na az kizáró ok! A diploma/érettségi hiánya egyáltalán nem az!

2023. márc. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
53%
Az 1-es lepontozásából kiindulva elég sokan XD
2023. márc. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
66%

Sok jó szakembernek nincs érettségije.

Nem csak ezen múlik ki mennyire értelmes és életképes sztm.

Nekem van érettségim, de diszlexiás vagyok. Sose tudtam megtanulni németül könyvből pl. Most már perfekt beszélek...

Mégis jól élek és sokminden érdekel...olvasok is sokat.

N 31

2023. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
68%
A diploma hiánya nem érdekel, az érettségi hiánya felvet kérdéseket. Ha az illetőnek van három nyelvvizsgája, feltehetően képes és hajlandó tanulni, és sanszosan van legalább egy átlagosnak mondható intelligenciája. A kettő alapján nem nagyon tudom elképzelni azt az embert, aki ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik, és nincs meg benne az igény egy nyamvadt érettségi letételére, vagy ne látná, mennyi előnye lenne belőle… helyesebben mennyire hátrány, hogy nincs meg.
2023. márc. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
14%
Ha jó orgazmusom van tőle semmi ilyesmi nem érdekel.
2023. márc. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. márc. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
10%
23 is levan pontozva...látszik sok az irigy diplomás.
2023. márc. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
18%

Engem zavarna az érettségi és a diploma hiánya.

Az előbbi azért, mert azért egy érettségi elég alap és ahhoz már tényleg baromi sötétnek kell lenni, hogy valaki ne tudja akar csak kettessel letenni.

A diploma hiánya nem azért zavar, mert úgy gondolnám, hogy nem elég értem és, hanem mert számomra nagyon vonzó, ha valaki van olyan motivált és érdekli valami annyira, amiért megéri neki 4 évet tanulnia és foglalkoznia vele, mert annyira el akar melyedni azon a területen.

Nyelvvizsgaim és szakmaim nekem is vannak, természetesen érettségi is, a diplomát most nyáron szerzek meg. Szóval semmi olyat nem várok el, amit én ne tudnék felmutatni.


24N

2023. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
77%

27

Ahhoz képesnt nem mi kérdezgetjük folyton, hogy kellünk-e a másik nemnek. XD

2023. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem zavarna a diploma hiánya. Az érettségi olyan, hogy magam is estin tettem le. Kellett hozzá, hogy olyan munkám legyen amit szeretek ÉS meg is élek belőle. Ha a páromnak hasonló lenne a helyzete max bíztatnám ugyanerre.


Az viszont fontos lenne, hogy ne egy tipik. proli legyen, akinek az a szórakozás, hogy beül a TV elé trash műsorokat nézni és fogalma sincs a világról.

Magyarul nem végzettségben mérem, hanem legyen intelligens és legyen meg a magához való esze. Lehessen vele értelmesen, tartalmasan beszélgetni.


32/F

2023. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!