Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony nők összejönnétek 100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony nők összejönnétek 100 kg férfivel ha amúgy jó ember és kedveled?

Figyelt kérdés
És pénze is csak átlagos egyszerű melós szintű.
2023. márc. 15. 06:45
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
51%
Én 100 kg vagyok és 2 méter magas. Néhányan még most is vékonynak hívnak, talán most ekkora súllyal kezdtem el az átlagos kategóriába tartozni, eddig ennél csak kevesebb volt a súlyom. 90-95 kilónál a legtöbben vékonynak hívtak.
2023. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki 1-2 mondatból teljes személyleírást ad. Ez a jellemző szinte az összes kérdésnél, és általában megy ez a tipikus ordenáré paraszt leugatás. Ezért aztán baromira megéri feljönni kérdéseket megválaszolni. "Nyilván" mindig a kérdező a szemét, meg a hülye.

Kevés esetben látok normális válaszokat, a javarésze szemétkedés, előítélet, és csipőből való ítélkezés. A feltett kérdésre nem válaszolnak, de rögtön ítélkezni az megy. És a másik a kevély... :D


Ahhoz mindenkinek joga van, hogy válogasson. És nem érdem alapján megy, hogy ki jut párhoz. Nem kell álszentnek lenni, a válaszolók is válogatnak.

Ismerek vékony nő - 100 kg-os férfi párokat, boldogok, szeretik egymást sok éve. Az, hogy más szerint melyik milyet érdemel... hát ehhez semmi köze. :) Ez csak irigység.


És nem, nem vagyok érintett. Csak unalmas ez a sok tipikus leugató válasz már. Ez a legkönnyebb, ehhez túl sok ész nem kell.


Nyugodtan lehet bosszú-lepontozni, senkit nem fog érdekelni. :)

2023. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
94%
100kg...100kg de hány % a testzsír? Én 90kg vagyok szálkás 180magas. Semmi extra nincs benne, csak heti 3 sportolás, és nem eszem szemét kaját, se sok szénhidrátot. Én is voltam 110kg zsírmalac, 5eve változtattam az életemen és ennyi. Ebbe felesleges belevinni a genetikát, egy kisebb kalória deficitben és persze ha megvan a megfelelő arány a szénhidrát zsír fehérje akkor szépen le lehet fogyni. Ha lefogysz jobban érzed magad, jobban fogsz kinézni és akkor csajozu. Először magadat rakd rendbe.
2023. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
98%

Az az indokod arra, hogy dagadt vagy, hogy a családod is az? Ez nem genetika, ezek rossz szokások, tudatlanság.


De egyszer biztos 3 napig ettél grillezett csirkét pörkölt helyett, nem történt semmi, úgyhogy te beteg vagy. 😄

2023. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
2%
Azért ne hasonlítsunk már egy 100 kilós, igénytelen disznó nőt egy 180 magas 100 kilós kigyúrt férfiállathoz. Értem én, hogy fáj nektek, hogy valaki nem szereti a disznó nőket, de ezért nem kellene lehordani a srácot.
2023. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
97%
Kigyúrt férfiállat. 🤣🤣🤣
2023. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
96%
Vicces az önámítás ezen a szinten, bizony.
2023. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
0%
#38 Az is vicces, hogy nem mész futni pár kört. Lehet utána kellenél is valakinek.
2023. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, baba.
2023. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
97%

39

A nővérem 110 kg...de lehet több, mégis van vőlegénye, aki gyakorlatilag istennőkent kezeli, és a tenyerén hordozza. Amit kiejt a száján, azt azonnal megkapja, 3 havonta wellnes, 1-2 külföldi nyaralás...most tervezik az esküvőt....én vékony vagyok, és mégis csak a kérdezőhöz hasonló lúzer férfiak talalnak be. Nem attol függ, hogy hány kg valaki...

2023. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!