Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem helyes incel férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes incel férfiként most hogy új munkát váltottam és magasabb lett a fizetésem (nettó 280 ezer) próbálkozhatok csinos lányoknál?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ó, Jesszus, nem unjátok még ezt a hülyeséget? Próbálkozzál, barátom, abba még senki sem halt bele. Vagy kell az írásos engedélyünk, hogy próbálkozhatsz?
2023. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Eddig is próbálkozhattál volna.
2023. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Én csak azt nem értem, hogy az ilyen embereknek mi a baja az átlagosabb nőkkel? Érdekes a nőket mindenki szidja, ha vannak elvárásai, de a pasik jogosan hisztizhetnek..

Semmi akadálya nem volt eddig sem annak, hogy próbálkozz...

2023. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ne erőltesd. Vagy akkor fizess a szolgáltatásért az örömlányoknak és nem ér csalódás.
2023. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Amíg pénzben méred a nőket addig csak lefognak koptatni.


Mellesleg nettó 280evel semmi esély rá h kifogj egy pénzéhes nőt az inkább nettó 500tol kezdődik.

2023. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Többit is kereshetnél, miért nem mész el cuckoldnak valami felnőtt filmbe? Tulajdonképpen nem kell semmit csinálnod, csak nézni ahogy a szemed láttára a jó csajokat döngetik, az arcodon a kínt meg veszi majd a kamera. Ha már incel vagy keressél rajta. Ha félsz hogy felismernek felvehetsz ilyen piros orrot meg bambi agancsot. Nem veszthetsz semmit.
2023. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Troll vagy ? 280 e? 600 alatt rád se néznek a jobb fajta nők! És az a vicc ami nem vicc már ; hogy a kacsa duci nők se.
2023. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
280 amúgy falun nem rossz. Kis szerencsével találsz olyat, akinek még vannak fogai is !
2023. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 acelsziv ***** válasza:
0%

Azért nagyon benga csajokat kapsz Róka.

Javaslom vegyél belőle márkát és azt verd el csajokra

2023. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ennél alacsonyabb a fizetésem, de legalább itthonról dolgozhatok :D


A nők véleménye pedig ne érdekel, aki ezt elfogadja, elfogadja, aki meg nem, azzal nincs miért ismerkedni.


Ez nálad is igaz lenne, ha nem csak az esti nyüszi lenne a kérdésed.

2023. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!