Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés úgy, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés úgy, hogy még nem sikerült teljesen lezárnom az előző kapcsolatom? Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel 4 hónapja szakítottunk. Én nemrég megismerkedtem egy nagyon kedves, okos, csinos lánnyal társkeresőn. Még nem találkoztunk, de már több hete beszélgetünk mindenféléről, komoly témákról is. Pár napja felvetettem, hogy találkozhatnánk valamikor, azóta viszont teljesen véletlenül összefutottam az exemmel és felkavart a dolog, most újra sokat rágódom a múlton, a kapcsolatunkon. Nem tudom mi lenne a jó döntés. Függesszem fel az ismerkedést a lánnyal inkább még az előtt, hogy találkoznánk és esetleg jobban is belebonyolódnék érzelmileg? Vagy épp az segíthet végleg kiverni a fejemből az előző barátnőmet, ha randizni kezdek a másik lánnyal?

#ismerkedés #előző barátnő
2023. febr. 4. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem vagy túl a volt barátnődön, akkor maximum szex, amiről az új nő tud.
2023. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ex nem véletlenül ex. Most csak felkavart a találkozás, ahogy írod. Pár nap és lecseng, csak foglald le magad.

Az új nővel folytasd nyugodtan tovább, de csak abban az esetben, ha tudod, hogy nem fogsz az exedhez farok felvágva rohanni két hét múlva.

2023. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy épp az segíthet végleg kiverni a fejemből az előző barátnőmet, ha randizni kezdek a másik lánnyal?"

Semmiképp nem így kellene hozzáállni. Ha nincs ló, jó a szamár is... Majd akkor kezdjél el randizni, ha biztos vagy a dolgodban.

Ezt te tudod, hogy mit érzel. Az, hogy láttad az exed és feljöttek a régi dolgok, egy bizonyos szintig ok.

Gondold át miért lett vége. De hogyha még táplálsz felé érzéseket meg rágódsz, akkor szerintem ne kezdj bele még újba. Főleg akkor ne, hogyha még azt is el tudod képzelni, hogy vissza mész az exhez.

2023. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a nő helyében ebből nem kérnék!
2023. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NTBS ***** válasza:
Találkozz az újjal. A régivel csak összefutottál vagy történt más is?
2023. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Amíg nem zártad le magadban a régit, nem tisztességes mással ismerkedni.
2023. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
NEm történt más az exemmel, csak összefutottunk, köszöntünk. Az új lány meg gondolom, többet nem is akarna ismerkedni velem, ha előállok azzal, hogy "pihentessük" a dolgot, mert még az exemen rágódom. :/ Patthelyzet.
2023. febr. 7. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

"Az új lány meg gondolom, többet nem is akarna ismerkedni velem, ha előállok azzal, hogy "pihentessük" a dolgot, mert még az exemen rágódom"

Hát nézd, ha ez az igazság, akkor igaza is lenne, hogy így nem kezdene veled. Mert most gondolj bele. Az új lánnyal alakulgatnának a dolgok, de még mindig felszín alatt a régin keseregsz meg azt elemezgeted, erre úgy döntenél, hogy te inkább vissza mész a régihez. Ilyennek nem tehetsz ki senkit. Amíg nincs letisztázva az érzéseid, addig szerintem nem lenne fair.

De ha nem is mennél vissza, akkor se. Ha nem tudsz összpontosítani még a jelenre. Adj magadnak időt. Ha láttad és így felkavart, hogy rágódsz meg nem tudnád, hogy mit akarsz.

2023. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Fröcsköld tele azt kész. Úgysem fogod tudni szeretni ha még az előző ribire gondolsz.
2023. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!