Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anya 3 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anya 3 gyerekkel 3 különböző apától. Érdemes tőle igazolást kérni STD szűrésről?

Figyelt kérdés

Rögtön az elején, hogy ne rabolja feleslegesen a drága időmet.

[link]



2023. márc. 13. 17:06
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
81%
Paraznalkodott xddddd Akkor hajra, vedd felesegul, kulonben te is parazna vagy, csak szolok.
2023. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
#31: Ha komolyan vennének ezt az emberek, a kérdésben szereplő nő még mindig szűz lenne, gondold el!
2023. márc. 13. 19:02
 33/38 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem itt egyedül te vagy a szűz 🤣🤣🤣🤣
2023. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
94%
32- te is az vagy, csajod tuti nem volt soha. Csak nem a 170/110 Shrek a gyárból megint?
2023. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
94%
Ki is fizeted neki? Egy komplex std szűrés 40ropi körül mozog...
2023. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem kamu a kérdés, de egyébként az téged minősít, ha leállsz egy ilyen sperma vadásszal. 3 gyerek 3 apátòl, fél éves kapcsolatok.....kamu 31/N
2023. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Az STD szűrésnek alap dolognak kell lennie! 3 havonta, de legrosszabb esetben is minden új partner előtt tesztelni kell mindkét félnek.
2023. márc. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Most kerültem ide. Nos, nem kell megsértődni, ha valaki kér ilyen tesztet.

A saját káromon tanultam meg ezt a dolgot.

Az első kapcsolatomban, amit szűzen kezdtem, nagykorúként, alapos ismeretekkel (orvos felmenők, alapos, többszörös felvilágosítás) összeszedtem egy chlamydia fertőzést, ami a szakítás után hónapokkal adott csak tünetet (nő vagyok). Volt, hogy gumi nélkül érintkeztünk, de én is azt gondoltam, sértés lenne kérni egy tesztet tőle.

A mostani kapcsolatomban a párom kérte, hogy mindketten menjünk el tesztre, mielőtt kapcsolatban léptünk volna. Nem éreztem sértőnek, vagy hogy emiatt rossz erkölcsűnek gondolna. Az én példám bizonyítja, hogy elég egy partner is beszerezni egy STD-t. Néha később se árt megcsináltatani. mint azt a 37-es is írja. 3 havonta kicsit sok, de néhány évente ez se árt. Az a baj, hogy a magyarok többsége úgy gondolkodik, mint a kommentelők többsége, azt hiszi, hogy csak promiszkuitás mellett lehet ilyet elkapni és ezért hazardírozva megy bele egy új kapcsolatba, nehogy sértődés legyen.

ápr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!