Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK, akik ismerkedéskor kihangsúlyozzátok, hogy diplomások vagytok, miért teszitek?

Figyelt kérdés

Engem pl. ez csak akkor érdekelne, ha:

- Csóró vagyok, és kell egy csaj, aki eltart. És ekkor nyilván előtérbe helyezném az ügyvéd, orvos, pénzügyes csajokat, mint az óvónőt, vagy a Büfé-Ruhatár papírost.

- Politikusnak készülnék. Mert ott jobban hangzik, hogy a csajom Dr.XY, mint az, hogy Kis Mari OKJ-s cipőfelsőrész készítő.

- Beltenyészet, diplomás, sznob, ZS család sarja lennék, akiknél nem ember, aki nem diplomás.


Másképp kit érdekel a diplomád, mikor egy traktoros, "parasztlány", SOKKAL nagyobb vérbőséget okoz? Pl.: [link]



2023. márc. 11. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nincs diplomám, de valószínűleg az ilyen nő nem a vérbőségre vágyó férfiakat keresi. Vannak férfiak, akik értékelik, ha a párjuk tanult, úgy hallottam.
2023. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Én férfi vagyok, de gondolom, azért teszik, mert ezt értéknek tarják magukról, másrészt hasonló kaliberű társra vágynak.
2023. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Kérdésben leírtad a választ is! Ezért !


“diplomás, sznob, ZS család sarja lennék, akiknél nem ember, aki nem diplomás.”


Azért ez a első gondolatuk mert többnek hiszik magukat a diplomával pl egy szakmás vagy szimpla érettségivel rendelkezőknél.

2023. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nemtom, amilyen pasikkal ismerkedek, nekik altalaban nem a traktoros parasztlany az elkepzeles, mint tars a mindennapokban. Az hidegen hagy, hogy havi 1-2 alkalommal mire veri ki :)
2023. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Azért hangsúlyozzák ki, mert átlagon felüli teljesítmény egy diploma megszerzése. Legyen akármilyen “büfészak”, akkor is sokkal magasabb követelményeknek kell megfelelni, mint egy szakma megszerzése esetén.
2023. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Például hogy kiszürjem az olyanokat, mint te. :D
2023. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Csak azért, hogy vázoljam a jövőt, és bevédjem magamat, mert tulajdonképpen én mindenkit lenézek...
2023. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szoktam kihangsúlyozni, de mondjuk így sem azt a típusú pasast keresem, akit az ilyen filctollal rajzolt szemöldökű, r...osan öltözött első látásra mínuszos IQ-jú nők hoznak lázba.
2023. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. Lehet, hogy a te pasid, apud, tesód, fiad is rámenne.
2023. márc. 11. 16:59
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Pasikban is van aki hangsúlyozza hogy diplomás, de szerimtem azért mert hasonlóra vágynak.

Én nem tartom magam kevesebbnek. Van egy szakmám, sok ráépülő képzéssel, imádok tanulni. Most egy másik szakmát is elkezdek, ahhoz is az összes kepzést amit lehet elvégzem. Hogy miért? Mert klassz! 😄

Aztán megnyitom a legjobb gyógy-wellness-szépség házat Magyarországon. 🤣

2023. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!