Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem akarnak boltban...

Miért nem akarnak boltban dolgozni az emberek ha minden álláshirdetésben kihangsúlyozzák, hogy versenyképes, egyes helyeken kiemelkedő bért fizetnek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

A kérdésedben a következő állításokat mi támasztja alá?


-nem akarnak boltban dolgozni az emberek

-a boltok versenyképes/kiemelkedő bért fizetnek


Ha semmi nem támasztja alá, akkor nincs is ez a kérdés és felesleges megpróbálni a válasz nyomába eredni.

2023. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
honnan veszed hogy nem akarnak?
2023. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Onnan veszem hogy bármelyik boltba megyek folyamatosan kint van a bejáratnál az álláshirdetés hogy eladópénztárost felvesznek
2023. febr. 6. 15:08
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, én akárhányszor bemegyek egy boltba, mindig látok ott embereket dolgozni, különben nem lenne ott senki.

Úgyhogy nem értem a kérdést.

2023. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg a bér nem versenyképes, kiemelkedő, hanem csak a hírdetésben van beleírva.
2023. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen kiemelkedő fizetésekért elvárják, hogy 2-3 ember helyett is dolgozzon egy ember.

Sokan ennyire nem szorgosak és/vagy birkák, hogy ilyen helyre menjenek.

2023. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

"Onnan veszem hogy bármelyik boltba megyek folyamatosan kint van a bejáratnál az álláshirdetés hogy eladópénztárost felvesznek"


A Google-nek is folyamatosan vannak kint allashirdetesei, nem azert, mert nem akarnak a Google-nel dolgozni emberek, hanem azert, mert a tobbseg nem szeret egesz eleteben egy helyen dolgozni, valtassal konnyebb elore lepni fizetesben/pozicioban, elkoltoznek, palyat valtanak, nyugdijba mennek, meghalnak, jobb ajanlatot kapnak, kirugjak oket stb.

2023. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
A versenyképes bér a hirdetésekben olyan semmitmondó, mint az autóknál a "nem dohányzó, női tulaj".
2023. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
A mi üzletünkbe jelenleg spec semmilyen nyitott pozíció nincs jelenleg.
2023. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit sok lett a jelenleg, de szerintem érthető. Jelenleg.
2023. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!