Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi szexet kell biztosítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szexet kell biztosítania kb. egy nőnek heti vagy havi szinten, hogy az elfogadható legyen egy párkapcsolatban egy átlagos libidójú férfinak?

Figyelt kérdés
Ha nekem heti 1 amit önkéntesen akarok akkor alkalmatlan vagyok egy kapcsolatra?
2023. márc. 10. 15:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
30%
Heti egyet kíván, a többit "biztosítja", én így értettem.
2023. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Végülis egyet kell értenem 21#-el

A megfogalmazás szerint a kérdező csak heti egy szexre vágyik, viszont nem említi hogy problémát okozna neki több alkalom is.

Sőt! Felajánlaná a partnernek ha szükséges. Ha így van, nincs is probléma

2023. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
A probléma azzal van, aki ezt elfogadná, és nem zavarja, hogy a párja kényszernek éli meg.
2023. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23#

És azzal a nővel aki ebbe belemegy véletlenül sincsen probléma ugye?

Mert őt abszolút nem terheli felelősség azért hogy olyan kapcsolatot alakítson ki ami mindkét fél számára korrekt ugye?

2023. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem tudom, nekem lelketlenebb az, akit nem érdekel, hogy bántja a másikat, mint az, aki fogcsikorgatva megcsinál valamit. Vagy inkább hagyja megtörténni.
2023. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
75%

25#

Ha valaki belemegy egy ilyenbe azt ugyanolyan aljasságnak látom.

Szerintem ugyanis arról van szó hogy mindkét fél hidegen hagyja a másik elvárásait. Az egyiknek normál szexuális elvárásai vannak, azt nem teljesíteni legalább olyan szenvedést okoz mint amennyire szenvedés a másik félnek ha teljesíti azt.

Ezért az egész kapcsolat eleve inkorrekt, mindkét fél részéről.

2023. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!