Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos melós ember miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos melós ember miért telt és kövér nőket érdemel csak?

Figyelt kérdés
Előző kérdésem a képek miatt törölték de gondolhatjátok kiket mutattam volna meg.

2022. aug. 17. 16:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
64%
Mert benne is van valami ami defektes és a nőkben is.
2022. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdemlés kérdése a dolog. Ha valakinek bejössz, és ő is neked, abból lehet kapcsolat, ilyen egyszerű.

Persze ha te gyakorlatilag semmit nem tudsz nyújtani, akkor minden bizonnyal legfeljebb igénytelen nők azok, akiknek még bejöhetsz, viszont ők értelemszerűen magukkal szemben is igénytelenek.

2022. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Sőt sok kövér nő még vissza sem ír. Nekik is már a sztárok kellenek. Pl: zenészek, focisták, X-Faktor nyertesek meg ilyenek. Mi átlag melósok a süllyesztőben vagyunk. Régen a nők örültek ha rendes dolgozó pasijuk volt!
2022. aug. 17. 16:56
 4/47 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan, hogy ki kit érdemel. Mindenki azzal jár, aki tetszik neki.
2022. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
95%
Mert mérges vagy a világra! Ne bánkódj, azzal nem előrébb leszel. Inkább tegyél azért, hogy ne egy átlag melósnak kelljen hívnod magad, hanem a legjobbnak.
2022. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
88%
Ha így vélekedsz a nőkről, akkor nem csoda, hogy nem vagy népszerű a nők között.
2022. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%

Nem egy központi elosztó bizottság, esetleg a Mikulás dönti el, ki kit érdemel, legalábbis a felvilágosult, demokratikus kultúrákban, hanem maguk a potenciális partnerek. Ha valaki csak vár, hogy majd odaítélnek neki egy jó nőt, akkor maximum Bözse néni kullog oda hozzá, mert neki már mindegy, ki, csak legyen valaki.


De ha ÁtlagMelós elbűvülően vicces, vagy érdekes, vagy van benne valami nagyon szerethető, és akár még arra is törekszik, hogy kinézzen valahogy, akkor kifoghat jobbféle nőt is. Persze ha neki a "jobbféle" csak a szilikonos-botoxos aranyásó plázapina, akkor nem sok babér terem neki.

2022. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
28%
Én vekony vagyok, és jobban szeretem a sikeres, jobban kereső férfiakat! Az eletben semmit el nem ért, havi rongyos 300 ezret kereső pasiktól sajnos nem indulok be
2022. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Kár hogy ti vagytok többségben 8-as. Főleg így 2022-ben. Vajna Timi sem fog gyári meg konyhai munkással járni nettó 200 000 Ft-os fizetésért. Neki milliomosok kellenek pl és ő jól kinéző nő.
2022. aug. 18. 15:01
 10/47 A kérdező kommentje:
Ha már Vajna Timea nem furcsa hogy akik vele voltak mind meghaltak? Pl: Andy Vajna meg a másik úriember akinek elfelejtettem a nevét?
2022. aug. 18. 15:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!