Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos melós ember miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos melós ember miért telt és kövér nőket érdemel csak?

Figyelt kérdés
Előző kérdésem a képek miatt törölték de gondolhatjátok kiket mutattam volna meg.

2022. aug. 17. 16:16
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%

Amelyik férfi 600 ezer nettó alatt keres, és nincs egy normális vékony szalkasan izmos teste ; az életképtelen !


24/N

2022. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
86%

Én már olyan kíváncsi vagyok rád. : ) Dobj már nekem egy képet.

Annyi egyszerű melós mondattal kezdő kiírásod volt már. Hidd már el millió melósnak van párja, felesége. Nálad nem az a gond, hogy melós vagy. 🙄😀

2022. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
86%
Ma már nem tudsz kiemelkedni a tömegből azzal, hogy "van munkám". Ha csak ennyit tudsz magadról mondani az régen rossz. Kell mellé valami személyiség is.
2022. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Sajnos ez így van 33-as. Munka már nem elég mint régen ide már több kell tényleg. Pl: Saját kertesház olyan aminek az udvarában van medence. Autó és jogosítvány. Mai trend 100%-os követése azaz szakadtfarmer vagy csőnadrág páva frizura és kicsit alpári de rosszfiús stílus. Manapság már nem a munkával lehet dicsekedni hanem amiket felsoroltam. Lesz.rják a lányok hol dolgozol és mit az a lényeg hogy minél több anyagi dolgot és megélhetést tudj nekik biztosítani.
2022. szept. 17. 17:13
 35/47 anonim ***** válasza:
73%
Akkor hogy lehet, hogy a legtöbb nő nem ilyen férfiakkal él kapcsolatban, mint amit leírtál?
2022. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
32-esnek annyit üzennék hogy! Átlagos melós ember vagyok és fárasztó a munkám amit végzek és sokszor 6 napokat megyek folyamat. Fizetésem nettó 200 000 körül van amiből a számlákat ki kell fizetni és még enni-innivalóra is kell hagyni. Sajnos konditerembe járni és odafigyelni magamra nincs idő így leírom a lényeget mivel konyhán melózok ott sok a kaja igen. Szoktam enni, sokszor én szedek magamnak kaját de valamikor olyan sokat melózok hogy úgy szólnak rám hogy egyek és ők szednek kaját és nagyon megpakolják. Sokszor nem szem meg de valamikor igen úgyhogy van egy kis pocakom (súlyfelesleg) nem tagadom. De ami a nagyobb hátrányom az a fizetés és a magasságom. Fizetést leírtam a magasságom 170 cm azaz alacsony vagyok és a nőktől már párszor megkaptam itt a "törpe" jelzőt! 170 cm 80 kg vagyok úgyhogy nem vagyok mai divat testalkatú de hát magasabbra nőni nem tudok fogyni még esetleg de ha tudnék konditerembe járni lenne elég szabadidőm meg lóvém akkor nem lennék pocakos!
2022. szept. 17. 17:20
 37/47 anonim ***** válasza:
82%
Mert buta nagyon vagy csunya.. kar a penzre fogni.. akinek par italra sem telik az releg gaz..
2022. szept. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, te se vagy egy sportos alkat, akkor miért vagy megsértődve rajta, ha egy fitnesses csaj nem egy ilyen pocakos csávóval kavar mint te? A legtöbb nő Magyarországon el van hízva, mit nyújtasz te, amiért elvárnád, hogy top 10-20%-ba tartozó külsejű csajod legyen? Külsőd nincs, pénzed nincs, státuszod nincs, a hozzászólásaidból lejön, hogy humorod meg dumád sincs. Mire föl akarnál csinos szexi csajt?
2022. szept. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
38-as, arra, hogy a belét kidolgozza havi nettó 200-ért!!
2022. szept. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, szerintem simán lehet vékony nője egy csóró melosnak is, csak annak meg lehet az arca nem lesz elég tetszetős, azért sok olyan no is van. Szép arcú, vékony csinos no, lássuk be 1 az ezerhez.
2022. szept. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!