Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos külsejű nő nagyjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsejű nő nagyjából ilyen férfire számíthat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Csádokra csorgatják a nyálukat, de az nem adatik meg mindenkinek. Ahhoz hasonló szinten kellene lenniük:

[link]



2023. febr. 14. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy igen vagy nem? Nem is eldöntendő kérdést tettel fel🤣 ember, te nem a kulsod miatt nem kellesz senkinek, hanem az eszed hiánya miatt…
2023. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Az utolsó lány miben különb a többitől? Én egyforma kategóriásnak látom az összes képen látható csajt.

A pasikkal szerintem meg nincs gond, nem 10/10 egyik sem, de egyáltalán nem csúnyák, ápoltak, jól öltözöttek. A belső tulajdonságaikat nem ismerjük, de nem is volt kérdés.

2023. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsére nem. Én átlagos nő vagyok, de ennél csak jobb pasim volt.
2023. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

A linkelt csaj kepe van szerintem az atlag lany mellett minden szotarban😂 Jol nez ki, de kb 10-bol 8 lany ugyanez a kategoria.


A linkelt szinesz meg sok mindenkinek bejon. Nekem pl nem es a baratom jobban nez ki nala.

2023. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van ezzel a férfival?
2023. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#3: Lehet nem vetted észre, de az első 4 képen ugyanaz a nő és ugyanaz a férfi szerepel. Mindketten átlagosak. Az utolsó képen viszont egy első osztályú nő van.
2023. febr. 14. 19:53
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Ha o elso osztalyu, akkor nem ertem, mit vinnyognak az incelek, mert tenyleg kb minden csaj igy nez ki, kiveve, akik nala jobban.


Ez egy husi csaj, aki nincs korosan elhizva, de latszik, hogy van egy kis feleslege. Az arca total semmilyen, kerek feje van, kb normalis vonasokkal, jo hajjal. Amiatt tunik atlag felettinek, mert tudja, mit emeljen ki magan, latszik, hogy magabiztos, jo fej csaj.

Hoppa, lehet akkor megiscsak szamit a szemelyiseg, kisugarzas es nem csak a kulso????

2023. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Az utolsó képen csak be van szárítva a nő haja és kidobta a melleit.
2023. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

"Ha o elso osztalyu, a"


Nekik attól első osztáylú a nő, hogy kubuggyan a fél teste a ruhából. Észlények :D

2023. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem vettem észre. Mármint az utolsó nő nekem olyasmi mint a többi. Oké igazad van, nagyobb a melle és ki is rakja, de ennyi.
2023. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!