Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos külsejű nő nagyjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsejű nő nagyjából ilyen férfire számíthat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Csádokra csorgatják a nyálukat, de az nem adatik meg mindenkinek. Ahhoz hasonló szinten kellene lenniük:

[link]



2023. febr. 14. 19:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nagyságrendekkel jobb az utolsó képen a nő. Aki nem látja, annak rossz a szeme.
2023. febr. 14. 20:07
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Oké legyen neked igazad, akkor rossz a szemünk. Mindenkinek rajtad kívül.
2023. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is rossz a szemem, így nem tudok jó választ adni.
2023. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez a férfi átlag alatti, ha csak az arcát nézem. Kifejezetten ronda.
2023. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
Igazából nem is olyan ronda az a pasi, de az itteni incelek képtelen felfogni, hogy nem a külsejük a legfőbb probléma.
2023. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24%

Igazából egy férfi nem így néz ki😃.

Ebben a fószerben semmi férfias nincs.

2023. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha az első 4 képen a pasi és a nő is szerinted azonos szinten van, akkor igaz a teóriám, miszerint sokkal több szebb nő van mint jól kinéző pasi, ezért a nőknél az átlag szint is magasabban van, mint a férfiaknál. Akkor azért vinnyogtok, hogy az átlagos nők is jobb palit akarnak maguknak, mert a női átlag meg a férfi átlag teljesen különbözik. A csávó szerintem nagyon ronda, de mivel a legtöbb pali ronda, így ez az átlag. Most már mindent értek.
2023. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

Ebben a csávóban szinte semmi férfias nincsen. Nőben kb ő a megfelelője:

[link]

2023. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Aubrey Plaza egy kifejezetten helyes nő, Michael Cera meg mindig is az egyik crushom volt, nekem valamiért bejön 😀

Az igaz, hogy inkább közelebb állnak az átlaghoz, mint nem, de még így is simán jól néznek ki. Nem kell mindenkinek az egyformára műtött beauty influencer kinézetet hoznia, nem baj, ha van valakiben egy kis tökéletlen egyediség.

Amúgy ha a párod úgy néz ki, mint az "átlagos" lány a képeken és még jófej is, akkor megütötted a jackpotot, nem is értem, mi többet akarhat valaki, ha a célja egy kellemes, jól működő párkapcsolat. Vagy te csak egy mutogatni való trófea-barátnőt szeretnél? Mert ebben az esetben érthető a frusztráltságod, még ha a motivációd nem is.

2023. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
28%

A pali ronda, ezèrt ronda nőkhöz illik.

Az első 4 kèpen lèvő csaj nekem jobban tetszik, mint az utolsó kèpen lèvő.

2023. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!