Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék javítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék javítani a látásmódomon?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és sokat csalódtam a férfiakban ami részben az én hibám is. Nem tudok pozitívan nézni egy férfire se... mindig az van bennem hogy "ez" is csak állad módjára üríteni akar vagy csak növelini az egóját...

Próbálok esélyt adni de ismerkedni sincs energiám már.


2023. márc. 7. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Azért első körben én kíváncsi lennék arra, hogy szerinted mi a gond veled.
2023. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Ahogyan sok férfi kérdés alà beszokták ezt kommentelni a nők csak nyìlvàn a nőket védelmezve,ìgy most a férfiak méltósàgàra tekintettel kommentelem: Az hogy te ìgy jàrtàl nem a FÉRFIAK hibája!!
2023. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj ha valaki jobb kepu az azert hazug, ha valaki ronda az meg azert , ha valaki atlagos hat abbol se neztek ki sok jot.
2023. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

Nekem lenne egy ötletem...

Kell hozzá legyen egy kis elszántságod is, de nagy eséllyel működik a technika. Egy -talán tiédnél is nehezebb- esetben már működött.


Ha bárkit is érdekel, írjon nyugodtan. Fiúknak is szívesen elmondom, de szerintem nagyon kevés pasi tudja megvalósítani. Egyfajta beállítódás kell hozzá, szerintem nem lehet megjátszani. Vagy ha igen, akkor sem kifizetődő

2023. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
#14 Ilyen szöveggel MLM-es "álláshirdetéseket" szoktak felvezetni... :D
2023. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Fejlesz magadon, arra koncentrálj. Ne a kapcsolatkeresésre.

Amíg nem kezeled magad helyén addig mindig csak ilyenekbe fogsz belebotlani.

2023. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Greg35 ***** válasza:
Te szerintem elsősorban olyat keresel, akivel közös élményeket építhettek :) A testiség másodlagos számodra. Javaslom barátkozási szándék, ismerkedés legyen az első dolog. Sok minden kiderül a másikról ez idő alatt. De megértem, hogy ilyenek a gondolataid. Mindkét oldalon egyre kevesebb a valódi értékekkel rendelkező ember. 16os jót írt :)
2023. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"nincs jobb alapon belemegyek"

Ez a baj.

2023. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!