Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék javítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék javítani a látásmódomon?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és sokat csalódtam a férfiakban ami részben az én hibám is. Nem tudok pozitívan nézni egy férfire se... mindig az van bennem hogy "ez" is csak állad módjára üríteni akar vagy csak növelini az egóját...

Próbálok esélyt adni de ismerkedni sincs energiám már.


2023. márc. 7. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne ismerkedj egy ideig. Hagyj szünetet. Mert ezzel a hozzaallassal tenyleg csak az allatjat fogod bevonzani. Mert te nem vagy rendben.
2023. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen elfelejteni a múltat nem tudod, de pl olyan gondolkodásmóddal, hogy a többi pöcs nem érdemli meg, hogy miattuk egyedül, boldogtalanul végezd. Ők élik életüket te meg miattuk szívj? Ne hogy már.

Őket minősíti az a fajta viselkedés, nem téged vagy másokat! Különben nagyon jó tanulólecke, tapasztalat, hogy odafigyelj a jelekre mikor vág át a másik, hogy ne bízz meg senkiben 100%-osan.Mindennek van pozitív és negatív hatása, nézd a jó oldalát is.

2023. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Általában mindig azok próbálkoznak akik defektesek én pedig örülök hogy végre kellek valakinek mert nem vagyok egy szépség csak hát ezek az emberek tulajdonságban messze vannak a nagy betűs férfitól.

Ha én próbálkozom, az vagy foglalt vagy meleg vagy nem kellek.

2023. márc. 7. 17:03
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem vagy szeretettel önmagad iránt miért várod el mástól? Először önmagad szeresd és tiszteld!
2023. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg hagyj időt magadnak. Semmi értelme betegesen hajszolni egy kapcsolatot. Magadat kell először rendbe rakni, addig úgyse leszel boldog mással.
2023. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta próbálkozom és nem állandóan
2023. márc. 7. 17:22
 7/18 Noren1989 ***** válasza:
66%

Egyetértek #5tel.


A te készülékedben van a hiba.

2023. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne akarj ennyire kapcsolatot! Először tanulj meg egyedül is boldog lenni, es fogadd el magad. Nem csak a szépek találnak normálisat, sőt azoknak néha nehezebb.
2023. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én boldog vagyok egyedül is csak meg szeretném tapasztalni milyen egy kapcsolat de amikor évente 1 max 2 férfi próbálkozik azok is defektesek és van hogy érzem is hogy azok de nincs jobb alapon belemegyek mert ki tudja lesz e még valaki férfi az életemben.

Próbálok beszélgetni emberekkel de mindenkinek boldog élete van

2023. márc. 7. 19:20
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem boldogok, hidd el.


Amit leírtál a férfiakról fenn, az meg sajnos igaz - ezt ők maguk is leírják, ha máshogy van kérdés feltéve, ha majd látok ilyet, belinkelem.

2023. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!