Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőn regisztrálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn regisztráljak? 30-40 közötti férfit keresek

Figyelt kérdés

Nem kisfiút keresek (pl Tinder felhasználók) aki a sokadik futó kalandját keresi, megbízhatatlan és tényleg csak a szex lebeg a szeme előtt.


Hanem olyan férfit, aki kapcsolatot szeretne, komoly, érett, megbízható.



Viszont nem szeretek chatelni.. nagyon hamar elunom, és nem tudom úgy kifejezni magam chaten, mint a valóságban. Tapasztalatom szerint a legtöbb társkereső chatre épül. Valami mást keresek.


2023. febr. 22. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%
Kéne a halálnak olyan nő aki eleve gyk-n rinyál, másrészt az attitűd is bejátszik.
2023. febr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%
9-es: ezt azért tapasztalod, mert nem nézel ki elég jól és ezért max dugásra kellesz a férfiaknak, barátnőnek nem.
2023. febr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

#11

Pont az alacsony pipás (1-3 között) válaszadók szoktak folyton folyvást rinyálni a Gyk-n, hogy milyen gonoszak a nők. Ők szoktak lenni az incel, vagy nőknél sikertelen férfiak.

A stílusodból ítélve biztosra veszem, hogy te is ilyen incel szemléletű lehetsz (ők is ugye mindig a külsőt hozzák fel). Szóval pont te teszel szemrehányást a női kérdezőnek panaszkodásból, miközben mindig arról beszéltek/beszélsz, hogy a nők miért nem állnak szóba a nem vonzó pasikkal?

A nőkkel kapcsolatos rinya 90%-ban az alacsony pipás válaszadóktól szokott származni, szóval óvatosan a szemrehányással.

Persze ha nem tartozol ebbe a körbe, akkor nem szóltam, de a stílusod alapján az incelekhez hasonló szemléletűnek gondolnálak elsőre.

2023. febr. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17%
#13: Lassan az alacsony pipaszám olyan lesz, mint a Dávid-csillag...
2023. febr. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak egy cáfolatot szerettem volna kapni, hogy te nem szoktál-e itt néha vagy rendszeresen panaszkodni a nőkre. Mert az esetek 80-90%-ában az alacsony pipások szoktak. Ez egy tény, gondolom te se tagadod. Nem mondtam, hogy te nőkre panaszkodós lennél (vagy "rinyálós", ahogy te mondtad), csak ha te is szoktál (mert a stílusból és a pipaszámból feltételeztem), akkor kár volt beszólni neki, másrészt a kérdező hölgy azért messze nem rinyált, csak tanácsot kért. De ha rinyált is volna, akkor az vesse rá az első követ, aki ezt nem szokta csinálni itt a Gyk-n.
2023. febr. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jaj bocs, a 2,5 pipásnak ment.. de akkor legalább neked is leírtam, hogy kell értelmezni a 13-as válaszom.
2023. febr. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14, ha egy oldal célja, hogy hasznos válaszokat kapjunk a kérdéseinkre, és vannak válaszolók akik rendre haszontalan válaszokat adnak, miért is baj, ha meg tudjuk különböztetni őket a hasznosabbaktól?

Igen, a rossz/erőszakos/kötekedő emberek kiszúrhatóak. Szerencsére.

2023. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!