Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves férfiként túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves férfiként túl nagy elvárás, hogy a mindenkori barátnőm ne legyen még 20 éves sem, vagy max annyi? És nézzen is ki valahogy persze

Figyelt kérdés

Mindig is a fiatal nőkre buktam, olyanok akik már érettek, de még nagyon feszesek és hamvasak de nem olyan öntudatosak még. Így az ideáljaim a frissen érettségizett vagy egyetemista gólyák, akik ilyen 18-20 közöttiek. Sokszor nekem már a 22 is soknak tűnik egy nőben, akkor már kezd "lekopni róluk a hamvasság", még akkor is ha csendesek és tapasztalatlanok még a férfiaknál.

Ez normális az én esetemben? Egy férfi úgy tudom ebben a korban a legkelendőbb amilyenben én vagyok. Így is túl nagy elvárás lenne ekkora korkülönbség?



2023. febr. 14. 18:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
Na bammeg, lerágott csont lett a kis pocakom van, sört vedelek, de jól nézek ki, top nőt akarok. Most a 40 leszek, de diáklányt akarok lemez lesz hetekig 🤨
2023. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

#8! 20 éves is kb.akkor. A szociális gondozód😂

#7! Azt nem tudom. Nem ismerem az ötvenes homoszexuális férfiak érdeklődési körét 🤷🏼‍♀️

#1

2023. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
En 20 eves korombsn biztos nem alltam volna szoba egy 36 eves pasival, oregnek tartottam volna magamhoz. Ha valakinek feszes a teste es hamvas a bore, akkor partnernek is olyat akar, te meg mar biztos nem vagy egy hamvas fiuka.
2023. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha DiCaprio vagy akkor nem nagy elvárás. Ha nem, akkor meg max.egyedül maradsz vagy curvázol.
2023. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Annyira unalmasak ezek az álhülye kérdések. Ha azt írja mindenki, hogy igazad van, döglenek utánad a hamvas tinilányik, akkor mi lesz? Sorban állnak reggel az ajtód előtt?

Fel tudod őket szedni? A: igen B: nem

Megfelelő aláhúzandó, az a hülye kérdésedre a válasz.

2023. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%
Igazabol 40es, sot 50es nonek jo lenni. Lekopik rolam minden hulye pedofil efebofil es akinek csak a testem kell. Gyakorlatilag ezt mar szurnom se kell, megteszik ezt a ferfiak azzal hogy nem kellek nekik. Akik maradnak, azok biztos hogy a normalisabb fajtabol valok.
2023. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
Felszínes gondolkodás egy lassan középkorú férfitől. Infantilis. Az az érzésem, hogy te nem is kellenél a hozzád hasonló korú nőknek. Kevés vagy nekik. Jobb esetben ezt tudod. Ha pedig nem, akkor ráhúzol ilyen butuska szöveget. Szép lehetsz a 18 éves bulizó lányok között. Te fújod a lufikat? Teljesen mindegy ki vagy és mit tudsz. A tudásod és a képességeid alapján csak és kizárólag 18-20 éves lányokkal ismerkedj! Más korosztálynál kevés és nevetséges leszel.
2023. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%
Na megjött az Alekosz. 😹
2023. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
87%
Ti félreértitek ezt a kellendőség dolgot. Nem tudom ki hitette el minden ronda csoró palival, hogy ők majd 30-40 évesen hirtelen glowupolnak és akkor hirtelen minden nőnek ők kellenek majd. Ez csak azokra érvényes, akik 20 évesen is jóképűek voltak. Egy ronda csoró pali nem lesz kellendő se 20on évesen se később. Sőt, legtöbbször még a jóképűek is annyira leépülnek már addigra, hogy az borzalom.
2023. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

#20, Azt hiszik, hogy amikor olyanokat olvasnak, hogy a fiatal lányoknak bejön egy tapasztalt férfi vagy hogy Leonardo DiCapriónak 20 éves barátnője van, akkor az csak a puszta kor miatt van és rájuk is vonatkozik.


Azzal viszont nem számolnak, hogy amikor egy fiatal lány azt mondja, hogy érett férfi kell neki akkor nem a magyar átlag 40es palikat képzelik el, akik kulimunkát végeznek és a 2 szobás, jelzáloghitellel terhelt házukba mennek haza a 3 kamaszgyerekükhöz meg a leharcolt feleségükhőz vagy épp mamahotelesek.

2023. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!