Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a 25 év alatti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a 25 év alatti nők jönnek be, amikor már 44 éves vagyok, nem normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a 25 - 30 év feletti nők nem mozgatnak meg.

Most jár hozzánk egy egyetemista 23 éves gyakornok. Teljesen kivagyok mikor oktatom, fiatal, szőke, vékony, csinos..végig áll nálam a helyzet, alig tudom takarni előtte néha jó lenne fiatal nyakát csókolgatni..viszont korombeliek nem mozgatnak meg, minap összejöttem egy 39 évessel..csinos volt, vékony volt de nekem idős, sajnos hamar konyultam szex így nem jött össze, pedig aranyos volt mindent próbált..


2023. febr. 13. 16:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy keresel te jobban, mondhatni mondhat ő is bármit meg te is, aztán kiderül hogy ketten se kerestek ennyit
2023. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor te is olyan vagy mint Leonardo DiCaprio 😆
2023. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
79%
Komoly kapcsolatba ne nagyon reménykedj hiszen ezeknek a csajoknak öreg vagy már és,ha veled is van akkor inkább a pénz miatt,de ahhoz még kevés ez a fizetés főleg informatikusként.
2023. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22 LC gazdag és híres.
2023. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!