Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen videónak az első fele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen videónak az első fele binyítékot szolgáltat arra, hogy a fiatal(20-30) lányok a pénzre a hajtanak?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 10. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2023. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Szánalmas már ez komolyan.

Ha olyan no kell, aki a pénzre megy, akkor ne sírjatok, ha csak ennyit akarnak toletek. Ha mást nem tudtok felmutatni, csak a pénzt, akkor igen, nyilván olyan emberekkel fogtok találkozni, akinek csak ez kell beloletek.


Soha életemben egyszer nem ismerkedtem az alapján, hogy a másik félnek mennyi pénze van, mert 1.nem az enyém, hanem az övé, 2.megteremtem magamnak, akire szükségem van.


Álljatok már le ezzel a hulyeseggel, csak magatokat jaratjatok le vele. Ezek után szerinted ki akar ismerkedni veled, hogy az egész női nemet néhány pénzéhes riherongy tiktoker krva miatt egy kalap alá veszed???


Ne csodálkozz, ha csak az ilyenek maradnak meg a tarsasagodban…


24N

2023. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok, hogy egy tiktok videóból megfejtetted egy egész generációnak a pszichológiai működését. Bizonyára nagyon intelligens és tájékozott lehetsz.
2023. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Én jóképű vagyok és csóró(bb). Mindig van nő szinte az életemben. Tehát nem csak a pénz számít.
2023. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez a videó mindössze három ember hozzáállására bizonyíték, semmi többre.
2023. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem, te azt hogy gondolod például, hogy a pali elhívja a nőt randizni, szervez többlépcsős programot, az egész lényegében fizetős, és a pali elvárja, hogy a nő fizesse a sajátját.

Mire fel?

Mikor azt sem tudta hova mennek, mit csinálnak.

Lehet nem is tetszett neki a program, de neki kötelezően költségekbe kell vernie magát, mert el lett hívva?

Gondolkodj már :D

2023. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
3 random nőci alapján következtetéseket vonnál le az egész női nemről... az szép. + 1. randin nem mindegy, ki hívott meg kit... aki meghívott, az fizet, az alapvető illemszabályok szerint. És nem attól lesz vki golddigger, hogy rosszallja, ha meghívják vhova, és a másik egy pohár kólát nem akar neki kifizetni.
2023. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
3 db lányka alapján? Egyébként jelentős különbség van a pénzre hajtás, meg aközött, hogy a nők szeretik ha egy férfi nem egy smucig pocs. Mondom ezt úgy mint férfi. Én mindig mindent állok, egészen addig, amig nem azt látom hogy visszaélnek vele, mert akkor igen, akkor AZ a nő pénzre hajt. Viszont első randin felezni a számlát mint férfi...nagyon béna.
2023. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Kb annyira, mintha egy nő belinkelné a kérdésedet egy femináci fórumra, hogy "na itt a bizonyíték, hogy sóherek a férfiak?"
2023. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!