Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók 2. találkozón?

Figyelt kérdés

Kétszer találkoztam a férfival buliban (nem randi) és a 2. alkalommal annyira szerettem volna már csókolózni (mert még sosem csináltam)hogy megtörtént.

Huszonéves nő vagyok de beteg ezért eddig még nem jött össze.

Várnom kellett volna még egy igazi randira?(de mi van ha sose történik meg?!)

Korai volt ez?


2022. dec. 29. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, jól tetted!
2022. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem volt korai, múlt héten első randin csók, év elején első randi végén szex is volt
2022. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gond.

Mit gondolsz lesz randi, mit beszéltetek?

2022. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akartátok (ezek szerint igen), akkor nem volt korai. Én a mostani párommal már az első randin csókolóztam, szóval én abszolút azt pártolom, hogy ha megvan a szimpátia és a vonzódás két ember között, és mindketten készen állnak, akkor minek várni? :D
2022. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Első randin kell csókolózni, különben szinte biztosan nem lesz semmi komoly belőle. Neked most talán szerencséd volt.
2022. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nektek kell érezni. Én az első randin csókolóztam a férjemmel, a másodikon meg le is feküdtünk. Annyira működött a kémia köztünk. Azóta boldog házasságban élünk és van egy gyerekünk is. Erre nincs írott szabály. Te érzed mi mennyi fér bele, ha ott vagy az illetővel.
2022. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!