Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakit találkozni hívok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit találkozni hívok akkor számít csókra?

Figyelt kérdés

Ha elhívok egy lányt, tegyük fel sétálgatni, akivel megismerkedtem valahol, akkor ő azt randinak fogja venni?

Valóban ha az első 1-2 ilyen találkozón nem akarom megcsókolni, vagy közel bújni hozzá akkor azt fogja hinni, hogy nem érdeklem?

Idegen lányokat én nem merek csókolgatni, azt sem tudom, hogy egyáltalán tetszem-e neki, esetleg 6-7. után, bár lehet még akkor sem lenne hozzá bátorságom.



2019. jún. 14. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Úristen, te hány éves vagy?

1. ha elmegy veled, akkor tetszel neki

2. mi a francért görcsölsz ennyire, hogy még 6-7. randikor se mernéd megcsókolni?

3. egy kézfogás szerintem a minimum az első, vagy második randikor, 2-3. randikor meg csók

4. ha ezek nincsenek, akkor mégis mit akarsz? sétálgatni a haverokkal is tudsz, de ahhoz, hogy kapcsolatot létesíts egy lánnyal, ahhoz előbb agyilag is fel kéne nőni és növelni kéne az érzelmi intelligenciádat is

5. 2-3 randi után a lány már nem idegen, te jó ember.


Na, az ilyen töketlen gyáva kisfiúktól mentse meg az ég a normális lányokat.

2019. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, el lehet fogadni és egyet lehet érteni az első válaszolóval is. De én visszahúzódó, zárkózott lányként azt mondom, hogy nem kell kapkodni. Nem csak fizikai kontaktuktussal lehet kifejezni a tetszést és érdeklődést. Számomra kifejezetten tolakodó és ijesztó lenne, ha már az első randin meg akarna csókolni valaki. Egy alkalommal nem lehet valakit rendesen megismerni. Szerintem nekem szükségem lenne legalább egy pár találkozóra ahhoz, hogy kialakuljon a bizalom és a kölcsönös szimpátia.
2019. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Én rögtön lekaptam magamat már az első randinkon, azóta is nagyon szarelmetes vagyok magamba. :D
2019. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz előre tisztázni valakivel, hogy ez most randi vagy nem.
2019. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Igazából pont ezen múlik. Ha megcsókolod, akkor randi. Ha nem, akkor baráti találkozó, és ennek megfelelően barátzónába kerülsz.
2019. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom én mernék megcsókolni senkit, max. ha tenne rá valami utalást vagy nem is tudom, állna velem szemben és várná. Nem görcsölök, hanem ez szerintem egyszerűen sok, majd idővel.

21 vagyok egyébként.

2019. jún. 14. 12:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell első randin smárolni, nem attól lesz randi.

Sokkal szimpatikusabb leszel, ha érdeklődő vagy és magadról is mesélsz, mintha szerencsétlent letámadod és végig a nyomulást lehet érezni.

2019. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
#5: Ha engem valaki az első randin a semmiből lesmárol, akkor valóban nem kerül barátzónába, de semmilyen zónába sem, mert nem lesz több randi.
2019. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem elijesztene a dolog, kicsit tolakodásnak venném ilyen hamar. Szerintem találkozzatok aztán alakulni fog magától és szerintem le is lehet szűrni egy idő után hogy a lány hogy áll hozzád:)
2019. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Hiszed te. Valójában rád is igaz, amit írtam, csak nem vagy vele tisztában.
2019. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!