Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randira sétálni híni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira sétálni híni egy nőt gáz?

Figyelt kérdés
Szép helyre a Pécsi(Orfűi) tóhoz gondoltam.
2023. jan. 12. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Januar kozepen elegge.
2023. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Szép helyen séta mindig jó. Legyen nálad egy kis csoki , és a közelben egy mosdó, hátha kell.
2023. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Alapvetően nekem nincs bajom azzal, ha első randin sétálunk és beszélgetünk, de csak ha normális idő van. Ha télen valaki ezt vetné fel, inkább javasolnék mást, ilyenkor nem szívesen sétálgatok órákig. De biztos van, aki szereti a hideget és nem bánná, szóval megpróbálhatod.
2023. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha szebb idő lesz, most inkább egy kávézó, ahol akár teát is lehet inni jobb lenne.
2023. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Nekem tetszene, szeretek sétálni. Akár télen is - főleg, mivel (sajnos) nem is igazán télies az idő, nem fogok megfagyni.


Ez én vagyok, valakinek meg nem jön be

2023. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

A séta tökéletes elsőre, de nem árt tudni, szeret-e télen sétálni.

Én örülnék ilyen programnak, ilyenkor sokkal jobban szeretek sétálni, mint nyáron, de nem mindenki szereti a hideget.

2023. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon szeretek sétalni, de nem szeles, esőre álló időben meg sárban. Szép, napsütéses, száraz időben jöhet.
2023. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
Milyen hideg? Teljesen tavaszi az idő.
2023. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Első randinak pont jó kivéve ha hideg van vagy esetleg nagyon meleg.Én ebben a hidegben inkább meginnék a lánnyal egy meleg teát vagy beülnék valahova.
2023. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Télen nem a legjobb, én is beülős programot javasolnék, kávé, tea...
2023. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!