Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randira sétálni híni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira sétálni híni egy nőt gáz?

Figyelt kérdés
Szép helyre a Pécsi(Orfűi) tóhoz gondoltam.
2023. jan. 12. 20:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Zárásként el lehet oda menni egy rövid sétára, ha süt a nap és nincs mínusz.
2023. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom a kérdező nem akar költeni az első randin. Beulos helyen ez elkerülhetetlen lenne, a séta viszont ingyen lenne.
2023. jan. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom a pénzt egy kávéra vagy vacsorára, csak a szép környezet meg az, hogy csönd van nem kiabálnak túl a szomszédos asztalnál...
2023. jan. 13. 04:56
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendben van a séta, de attól mindig falra másztam, amikor esőben, szélven vagy épp 45 fokos melegben akart sétálni valaki...
2023. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha jó az idő, rendben van. Hidegben, télen nem illik órákig sétáltatni a másikat.
2023. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem olyan helyre kell menni, ahol tulkiabalnak, nem azt mondtuk, hogy a sarki talponalloba vidd😆

Teazokba, kavezokba ahova neha beulok, nem szoktak ordibalni, altalaban csend van. A hangoskodas inkabb a forgalmas helyekre jellemzo, ahol sok a tini, pl Starbucks es tarsai. A setat meg lehet hagyni egy enyhebb marciusi napra, en is szivesen setalok szep helyen 15-25 fok kozott.

2023. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb hívd meg egy kávéra utána jöhet a séta
2023. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért túl csendes se legyen a hely. Kínos esetem volt régen. Esős idő. Beultunk egy vendeglatohelyre. Csak mi voltunk. Személyzet a pultnal,csend. Borzasztoan zavart, minden amit mondtunk hallatszott. A partnerem is zavarta akadozva, halkan egy kis kirakatbeszelgetes. Aztán mentünk is.
2023. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
Szép és romantikus, de a mai világban az első pár randin biztos nem mennék el kettesben egy vadidegennel (ha neten ismerkedtünk) vagy ismerőssel, akiről szinte semmit nem tudok sétákra, pláne nem tó mellé, ahol nincsenek emberek. :/
2023. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hogy ment? 🙂
2023. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!