Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges lenne, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne, hogy azért nem keres fel engem többé a férfi, mert azt feleltem neki, hogy nincsenek barátaim? Valakit ez ennyire megijeszthet? 21/l

Figyelt kérdés
Hogyan álltok a hazugsággal emberek? Milyen témában és mennyiszer mondtok igazat és hazugságot egy olyan embernek, akivel randizni szeretnétek? Helyes e hazudni egyes dolgokban?

2023. febr. 7. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Persze, a magányos, ragaszkodó emberek a legfélelmetesebb párkapcsolati kockázatok.

Sérelmezi majd ha a másiknak társasága, programjai, kiterjedt kapcsolati hálója van.

Mindezt nem azért mert rossz ember lenne, sőt, egyszerűen nem egymáshozvalók.

2023. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nekem mindig akkor pattantak le, mikor megirtam, hogy nincsen3k barataim es nap sportolok. Amugy vekony vagyok.
2023. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*nem sportolok
2023. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem ijeszti meg, csak gondol a jövőre és ha rá akaszkodnál, mert nincsenek barátaid hát az nagyon tré és egy idő után fárasztó. Így inkább dobott.
2023. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Önmagában ez nem minősít senkit, szóval engem nem zavarna.
2023. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Siman lehet. Ez egy tipikus red flag, aztan hogy rad jellemzo-e minden, ami altalaban ezzel jar, az vagy igen, vagy nem, de nem mindenkinek van kedve belebonyolodni, hogy majd kiderul, inkabb lelepnek, amig meg egyszeru.
2023. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Yeey:D
2023. febr. 7. 17:56
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Az alkerdesedre valaszolva meg, ezzel kapcsolatban nem tudom, hogyan tudnal hazudni, egyszerubb akkor mar inkabb normalisan felvezetni, hogy van ugyan 1-2 kollega (vagy sulistarsak) pl akikkel jol elvagy, de melohelyen kivul nem szoktal veluk talalkozni, mert lekot a hobbid, tanulas, stb, szoval valahogy igy kevesbe ijeszto, mintha azt mondanad, hogy hat nincsnek barataid, es kozben pironkodva nevetgelsz.
2023. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges hazudozni, mert előbb utóbb úgy is kiderül, meg nem is jó alap egy kapcsolathoz, ha netán komolyra fordulna a randis dolog.
2023. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne hazudj. Nem helyes, és nem érdemes.

Nem azért nem keres.

Lépj tovább.

2023. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!