Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is használhatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is használhatatlan lett a Tinder mostanában? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

2-3-4 éve még volt normális számú matchem, tudtam randikat leszervezni stb.

Egy időben töröltem, pár hónapja újra regisztráltam de alig lett 1-2 matchem az első napokban, utána több nem is lett egyáltalán. Ekkor töröltem ismét, és most a napokban megint felregisztráltam. Ezúttal matchem sem volt. Azt láttam, hogy néhányan belájkoltak, de match nem lett ugyebár mint írtam.


Olyan mintha a felhasználók nagyrésze teljesen inaktív lenne. Ezzel szemben a Badoon meg a Facebook társkeresőn hónapok múlva is vannak néha néha új matcheim, azok nem fulladnak ki 1-2 nap után.


26/f



2023. febr. 7. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

#10


Valahogy ezeket a sikersztorikat mindig lányok mesélik...


22F

2023. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Randizok folyamatosan, ismerkedem, viszonylag sokszor van szex is, de valahogy nehéz megállapodni a netről ismerkedve egyetlen nő mellett, amikor annyi, de annyi lehetőség van még. Ez a működés sokkal inkább erre csábít mindenkit.

Ha nem létezne Tinder/internet, mint régen, akkor persze ismét stabilabbak lennének a kapcsolatok és az emberek ilyen tekintetben."


Így van!

Régen ha megtetszett egy lány, udvaroltál neki, jártatok, aztán talán eljutottatok a végén az ágyig.

Most könnyű kattintgatni, keresni egy még jobbat, még jobbat..

2023. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

11


És ? Több a női válaszoló párkapcsolat temaban itt, mint a férfi. Nyilván mi írjuk így a sztorikat. De engem nem érdekel, hogy elhiszed e vagy sem.

2023. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Azért lehet ez kérdező hogy régen jobb volt a Tinder mint mostanság mivel ahogy haladunk előre az időben egyre hatalmasabb elvárásaik lesznek az embereknek. Itt nem csak a nőkről beszélek hanem a férfiakról is. A mainstream média ezt nyomja nekünk 1000-rel hogy minél jobban kinéző partnered legyen és ne gyárban és konyhán melózzál hanem legyél influencer, zenész vagy celeb. Mindenki őket nyomatja a pofánkba még akaratunk ellenére is és ugye mindenkinek ez lesz a divat az átlagos melós embert meg lenézik/leszarják. Itt minden egyre rosszabb lesz már és lehet kifog törni az utolsó és egyben legnagyobb világháborúnk és az emberiség kifog halni.
2023. febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!