Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is használhatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is használhatatlan lett a Tinder mostanában? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

2-3-4 éve még volt normális számú matchem, tudtam randikat leszervezni stb.

Egy időben töröltem, pár hónapja újra regisztráltam de alig lett 1-2 matchem az első napokban, utána több nem is lett egyáltalán. Ekkor töröltem ismét, és most a napokban megint felregisztráltam. Ezúttal matchem sem volt. Azt láttam, hogy néhányan belájkoltak, de match nem lett ugyebár mint írtam.


Olyan mintha a felhasználók nagyrésze teljesen inaktív lenne. Ezzel szemben a Badoon meg a Facebook társkeresőn hónapok múlva is vannak néha néha új matcheim, azok nem fulladnak ki 1-2 nap után.


26/f



2023. febr. 7. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Viszont ha voltak is match-eim, azok is használhatatlanok voltak, nagy részük 3 éve is...
2023. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Szerintem egyre jobb lett. Nekem is egyre jobb képeim lettek és egyre jobb profilszövegem az évek alatt. Ez mellé meg egyébként is jóképű és magas vagyok. Ez nyilván rengeteget számít, sőt valahol csak ez számít igazán.


29 éves vagyok és vidéki nagyvárosban napi 2-4 matchem/lájkom van 18-28 éves helyes nőkkel (a lájkot úgy értem, hogy van Tinder goldom és azokat is látom, akik már engem jobbra húztak, de én őket még nem). A hétre is 4-5 randim van leszervezve különböző csajokkal.

2023. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Hasznavehetetlen f0s volt mindig
2023. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindig is az volt. Nem más mint egy márka, egy trend ami fel lett kapva és pár ember jó sok lóvét bezsebelt érte. Nekik nincsenek problémáik a társkereséssel, gondolom. Illetve van még ennek a Tinder-dolognak egy olyan vetülete is, hogy ez lett az a fogalom, amit felhoznak amikor a "mai fiatalokról" beszélnek. Ott a szex pár gombnyomásra, (netes) újságok sokszor hozzák fel ezt a témát, ha az Átlagjózsit akarják hergelni, hogy bezzeg egyeseknek milyen jó. Természetesen ez sem igaz.
2023. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott is szinte csak a pénzre megy, az oldal üzemeltetője. Ha gyorsan párt találnál, az neki nem érdeke sajnos. Az a jó mármint nekik, hogy minél többet használd a szolgáltatásukat.
2023. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy 5-ös mondja. Az én haverjaimnak is alig van matchük, mégis használják. Egynek jön össze több match és randik is, de ő férfiszemmel nézve arcra szeintem benne van a top 10%-ban. Szerintem manapság nappal az utcán legjobb ismerkedni, sőt nekem elmúlt években csak ilyen leszólításokból lettek találkozóim, online 0 eredmény. Kíváncsi vagyok, hogy esetleg a jövőben szabályozzák-e ezeket az appokat, hogy ne legyenek ilyen hátrányban a férfiak (pl limitalt match a nőknek). Szerintem vmilyen szinten ez is szerepet játszhat, hogy kevesebb gyerek születik otthon, nagyon sokan csak online próbálkoznak sikertelenül.

25f

2023. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

6. Én is ezt mondtam kb mint te. Benne vagyok kinézetre a top 10%-ban nagyjából és olyanok a sikereim is. De a legtöbb barátom (egy-két másik jóképű kivételével) szintén szinte nem kap matcheket. Pl. egy alacsony, átlagos arcú haveromnak fél év alatt lett 5 matche.


Az biztos, hogy ezeket nem fogják szabályozni, már kiszabadult a szellem a palackból az utóbbi pár évtizedben. Tényleg most ha tegyük fel a tindert betiltanák, akkor is a nők találnának más módot, hogy jóképű férfiakkal ismerkedhessenek. A világ már felgyorsult, ott az internet is, ezek a dolgok nem fognak visszacsinálódni. Pedig egyetértek, hogy társadalmilag sokkal több káros hatása, mint előnye van.

2023. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Az app tulajának nem érdeke... oké, de ha egy nőnek meg van 50 match-e, miért marad ott hónapokig és nem képes választani egy férfit szó szerint a katalógusból kinézve, tálcán kínálva? Szóval lekophatnának a nők is onnan, akik már találtak valakit. Vagyis hát biztos lekopnak, ha találtak, de valahogy nem érzem ezt. Két olyan nőt is ismerek, akiknek rengeteg match-ük van, mégsem képesek évek óta normális kapcsolatra. A baj... velük van?
2023. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

8. A rengeteg választási lehetőség megbénít. Az étteremben is könnyebben tudsz választani olyan étlapról, ahol 6 étel van, mint ahol 60.


Én jóképű férfiként ugyanazt élem át, mint a nők 80%-a. Túl sok a választási lehetőség. Randizok folyamatosan, ismerkedem, viszonylag sokszor van szex is, de valahogy nehéz megállapodni a netről ismerkedve egyetlen nő mellett, amikor annyi, de annyi lehetőség van még. Ez a működés sokkal inkább erre csábít mindenkit.


Ha nem létezne Tinder/internet, mint régen, akkor persze ismét stabilabbak lennének a kapcsolatok és az emberek ilyen tekintetben.

2023. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Sok barátnőm, egyébként én is, ott ismerkedtünk meg a parjainkkal, úgyhogy annyira nem lehet rossz :D jó, nem mindnekinek jön össze, de nekem meg az élőben ismerkedés nem ment, mert senki nem mert leszólitani.

Most az egyik szingli barátnőm van fenn hónapok óta, de egyszerűen borzalmasan színvonaltalan, tele van idiotaval, amit én pl 2-3 évvel ezelőtt nem tapasztaltam.


24N

2023. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!