Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda férfi hol ismerkedjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda férfi hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a "sehol", meg az "álmodban" lesz a legtöbb válasz, de hátha érkezik valami segítő szándékú is - szerintem mindenki megérdemli a boldogságot, külsőségektől függetlenül - csak nézz körbe magad körül.


Társkereső ugye kilőve, mert a boltban sem a szottyadt paprikát veszed meg (vagy ha mégis, akkor leértékelve, lecsónak). Élőben már attól megrettennek a nők, ha közeledni próbálok. Munkahely: home office évek óta... Régebben még itt a Gyakorin lehetett, csak itt meg az a buktató, hogy beszélgetéskor nagyon megkedvelik a jellemem (fogalmam sincs, miért), aztán meglátnak és egyből elillan minden pozitív gondolat.


Valóban nincsenek nagy igényeim: ne legyen generációkkal idősebb a másik fél, ne legyen nagyobb darab nálam fizikailag (mivel én is ezt tudom nyújtani) és úgy nagyjából ennyi. Ja és nő legyen (ez a leginkább problémás opció, férfiból már érdekes módon vagy egy tucatnak bejöttem - volna, ha hátsó ajtón akarnék közlekedni...)


Létezik még csúnya, vagy szürke, vagy jellegtelen (vagy nevezzem magam bárminek) embereknek csoport, vagy alkalmazás, amivel legalább minimális sikerük lehetne?


(Adalék: a "gyúrjál, attó' majd jobb lesz" már lerágott csont, ennél már nem tudom, hova lehetnék fittebb és állóképesebb. Igen, alacsony vagyok (170 cm körül - felülről, tudom, hogy ez itt folyton előkerülő téma). És igen, a pofám a ronda, az orrom nagy, a fogaim kuszák, kopottak (ennek megváltoztatásán rajta vagyok, csak bírjam el anyagilag...) Lelkileg is elég nyomorult vagyok, de ezen is dolgozom, nem csak beletörődök, nyugi.)


30F


2023. febr. 3. 19:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
2023. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Tedd rendbe magad, ne a puncin járjon az agyad. Ha 2 millába kerül a fogad, akkor az nem csak kusza, hanem kb rohad az összes. 300-400ft-al simán meg lehet úszni és részletben törlesztheted. Mar az is jó ha csak a felsők rendben vannak.
2023. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát a végére tényleg ki tud jönni egy fogszabályozás 1,5 millióba , de egyszer kell nagyobb összeget kifizetni amikor felrakják, utána a sok apróság miatt a végén tényleg sokba kerül nekem is van aktiválásokra járni stb stb...
2023. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!