Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda férfi hol ismerkedjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda férfi hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a "sehol", meg az "álmodban" lesz a legtöbb válasz, de hátha érkezik valami segítő szándékú is - szerintem mindenki megérdemli a boldogságot, külsőségektől függetlenül - csak nézz körbe magad körül.


Társkereső ugye kilőve, mert a boltban sem a szottyadt paprikát veszed meg (vagy ha mégis, akkor leértékelve, lecsónak). Élőben már attól megrettennek a nők, ha közeledni próbálok. Munkahely: home office évek óta... Régebben még itt a Gyakorin lehetett, csak itt meg az a buktató, hogy beszélgetéskor nagyon megkedvelik a jellemem (fogalmam sincs, miért), aztán meglátnak és egyből elillan minden pozitív gondolat.


Valóban nincsenek nagy igényeim: ne legyen generációkkal idősebb a másik fél, ne legyen nagyobb darab nálam fizikailag (mivel én is ezt tudom nyújtani) és úgy nagyjából ennyi. Ja és nő legyen (ez a leginkább problémás opció, férfiból már érdekes módon vagy egy tucatnak bejöttem - volna, ha hátsó ajtón akarnék közlekedni...)


Létezik még csúnya, vagy szürke, vagy jellegtelen (vagy nevezzem magam bárminek) embereknek csoport, vagy alkalmazás, amivel legalább minimális sikerük lehetne?


(Adalék: a "gyúrjál, attó' majd jobb lesz" már lerágott csont, ennél már nem tudom, hova lehetnék fittebb és állóképesebb. Igen, alacsony vagyok (170 cm körül - felülről, tudom, hogy ez itt folyton előkerülő téma). És igen, a pofám a ronda, az orrom nagy, a fogaim kuszák, kopottak (ennek megváltoztatásán rajta vagyok, csak bírjam el anyagilag...) Lelkileg is elég nyomorult vagyok, de ezen is dolgozom, nem csak beletörődök, nyugi.)


30F


2023. febr. 3. 19:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
#9: istenem, ez a győzködés... kit próbálsz meggyőzni? Attól még továbbra sem lesz sikered. Vagy akkor fog nálad is beütni a "nem az én hibám, hanem az elcs*szett társadalomé, hogy nincs párkapcsolatom, grrrr" korszak?
2023. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Tehát az gondolkodik kellőképpen árnyaltan, aki azt írja, hogy "szépülj meg és csak akkor lehet párod"? Hmm, ma is tanultam valamit.
2023. febr. 3. 19:35
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha mindenre van kifogásod akkor járj vak lánnyal. A problema megoldva.
2023. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Győzköd a fene, csak kíváncsi vagyok, hogy aki írja ezeket, milyen szinten áll?! :D
2023. febr. 3. 19:35
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha neked ez masfel millio, akkor nem keves gond van veluk azert😂 Egy komplett uj fogsor kerul ennyibe, halo.

De altalaban nem egyben fizeted ki, tekintve, hogy a kezeleseket sem egy nap alatt tudjak le, szoval ja, 300 ezerbol is meg lehet csinalni.


Nem, nem vagyok hibatlan, pl kupis vagyok es figyelmetlen, ellenben nem vagyok szorongo vagy visszahuzodo, utobbi ketto komolyabb gondokat szokott okozni.

2023. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

#12: "Tehát az gondolkodik kellőképpen árnyaltan, aki azt írja, hogy "szépülj meg és csak akkor lehet párod"? "


Qrvára nem. De ezek szerint még irdatlanul sötét is vagy (amin az arroganciádból kiindulva valószínűleg eszed ágában sincs változtatni). Úgyhogy nincs is több kérdésem.

2023. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16, nekem sincs több kérdésem. És én vagyok az arrogáns... :D
2023. febr. 3. 19:40
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Leirsz egy kerdest, ami roviden megfogalmazva annyi, hogy ronda is vagy meg szemelyisegre is szar, megis mit varsz? Konkretan semmi pozitivumot nem irtal, szoval nekunk ennyi infonk van :D Es ezek utan, hogy hol ismerkedj, hat hallod, AKARHOL, csak nem leszel sikeres sehol, persze mazlid lehet barmikor.
2023. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
55%

Azzal hogy támadjátok nem lesz előbbre!


Ja és az hogy frusztrált az nem jelenti hogy rossz a személyisége!


Vannak sokkal rosszabb emberek kapcsolatban!

2023. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Repülj rá a szemmel láthatóan önbizalomhiányos nőkre.Nekik jó leszel, mert azt fogják maguknak mondani hogy "úgysem érdemlek jobbat" :)
2023. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!