Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda férfi hol ismerkedjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda férfi hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a "sehol", meg az "álmodban" lesz a legtöbb válasz, de hátha érkezik valami segítő szándékú is - szerintem mindenki megérdemli a boldogságot, külsőségektől függetlenül - csak nézz körbe magad körül.


Társkereső ugye kilőve, mert a boltban sem a szottyadt paprikát veszed meg (vagy ha mégis, akkor leértékelve, lecsónak). Élőben már attól megrettennek a nők, ha közeledni próbálok. Munkahely: home office évek óta... Régebben még itt a Gyakorin lehetett, csak itt meg az a buktató, hogy beszélgetéskor nagyon megkedvelik a jellemem (fogalmam sincs, miért), aztán meglátnak és egyből elillan minden pozitív gondolat.


Valóban nincsenek nagy igényeim: ne legyen generációkkal idősebb a másik fél, ne legyen nagyobb darab nálam fizikailag (mivel én is ezt tudom nyújtani) és úgy nagyjából ennyi. Ja és nő legyen (ez a leginkább problémás opció, férfiból már érdekes módon vagy egy tucatnak bejöttem - volna, ha hátsó ajtón akarnék közlekedni...)


Létezik még csúnya, vagy szürke, vagy jellegtelen (vagy nevezzem magam bárminek) embereknek csoport, vagy alkalmazás, amivel legalább minimális sikerük lehetne?


(Adalék: a "gyúrjál, attó' majd jobb lesz" már lerágott csont, ennél már nem tudom, hova lehetnék fittebb és állóképesebb. Igen, alacsony vagyok (170 cm körül - felülről, tudom, hogy ez itt folyton előkerülő téma). És igen, a pofám a ronda, az orrom nagy, a fogaim kuszák, kopottak (ennek megváltoztatásán rajta vagyok, csak bírjam el anyagilag...) Lelkileg is elég nyomorult vagyok, de ezen is dolgozom, nem csak beletörődök, nyugi.)


30F


2023. febr. 3. 19:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mást írni azon kívül, hogy a való életben.
2023. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Akkor elobb szepulj meg, gyogyulj meg, maris nem lesz gond. Minek rohanni, ha jelen allapotodban se a kulsod, se a belsod nem vonzo egy egeszseges no szamara?
2023. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Minél többször mozdulj ki otthonról, keress olyan helyeket, ahol adja magát az ismerkedés, pl. koncert, könyvtár. A stílusod nagyon jó, növeld az önbizalmat!
2023. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a #2-vel, azzal a kitétellel, hogy térjünk vissza erre a témára akkor, kérdező, ha a fogaidat már megcsináltattad.
2023. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem jársz el sehova? Sportolni (tájfutás, thai box, kung fu, korcsolya...), valamilyen tanfolyam (nyelvtanfolyam, tánc)? Ilyen helyeken lehet ismerkedni.


De én biztos nem járnék olyan férfival (már ha nő lennék), aki leszólja a lecsót...

2023. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

"szepulj meg"


Ja, mert az csak úgy random meglehet csinálni.

2023. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Na de 2-es, hány olyan ember van, aki nem teljes egészként pattog kapcsolatból kapcsolatba?! Ezt most a lelki részére értem, de tedd a szívedre a kezed és mondd azt, hogy nem láttál még szubjektív előnytelen külsejű embereket párkapcsolatban... Ugye mostmár érted?!


4-es, neked is ugyanez. Tudom, hogy már a csapból is a porcelánfogsorú ideálok folynak, de nem egy embert látok (bárhol), akinek nincsenek rendben és mégis boldog emberek. Komolyan hozzájuk menjek oda megkérdezni, mit csinálnak jobban nálam?! :)


5-ös, szeretem a lecsót, semmi bajom vele. Csak igyekeztem a szarból várat építeni, de ma nem vagyok humoromnál.

2023. febr. 3. 19:23
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy a fogaid kuszak, nem csak ocsmany arcot kolcsonoz neked, hidd el, ha rendberakod, rogton +2 pontos leszel, de egeszsegugyi szempontbol is problemas. A kusza fogakat nem lehet normalisan megmosni es szuvasodik mind, 20 ev mulva nem lesznek fogaid. Csinaltasd meg es kesz, nem egy nagy cucc.


A belsot meg hagy ne kelljen mar elmagyaraznom, miert gaz, ha problemas😂

2023. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8-as, nem egy nagy cucc 1,5-2 millió forint mellényzsebből, 300 ezres fizu mellett?! Mostmár mindent értek... :D Fogorvos (vidéki) közölte velem, hogy ezalatt manapság egy fillérrel sem áll meg minden, amit ezzel csináltatni kell.


Benső: most komolyan, Te hibátlan vagy?! :) Nincs nagyobb gondom egy átlagembernél, átlag dolgok miatti átlagos szorongás, visszahúzódás.

2023. febr. 3. 19:32
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#7: lehet, hogy a szókincsed elég jó, de attól még gázosan gondolkodsz. Értsd: az árnyalt gondolkodás láthatóan nem az erősséged.
2023. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!