Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kezdeményezzen/ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzen/ismerkedjen egy olyan férfi, aki soha semmilyen "jelzést" nem kap a nőktől?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Sehol. Azért nem kapsz jeleket, mert nem akarnak veled ismerkedni. Sosem volt jóképū haverod? Nem vetted észre, hogy a nōk úgy viselkednek vele mintha Isten lenne csak azért mert jó géneket örökölt?
2020. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2020. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:((((( Akkor feladom.
2020. jún. 25. 22:22
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Indirektebben. Haverkodj baráti körön keresztül ha teheted, vagy olyan helyzetekben ismerkedj, ahol pl. közös projektmunka miatt együtt kell dolgoznotok (közös egyetemi beadandó, bármi). Nem az utcán kell "szijaa cicca vangazdááád?"-at játszani, az csak az amerikai filmekben működik.
2020. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sehol. Én is ebben a cipőben járok és úgy vagyok vele, hogy inkább vagyont építek. Ha elég gazdag leszek, akkor meg tudom magamnak rendszeresen engedni a prostituáltakat akár naponta többször és nem szegényedek le tőle. Így még ők is jobban tisztelnek majd és nem lenéznek, mintha segédmunkás lennék a kis összespórolt pénzemmel.


A másik lehetőség, ha követed a női magazinok tanácsait és más tulajdonságaidat domborítod ki, így akadni fog olyan nő, aki nem a külsőt nézi.


Az én szemszögemből mindkettő illúzió, mert ha nincs erős szexuális vonzalom, akkor megette a fene az egészet, akkor már inkább azért választom a prostit, mert az legalább őszinte és nem várok tőle többet, mint amiért fizetek, de egy párkapcsolatnak álcázott kényszerkapcsolatban csak feszengenék mert nem érezném a szenvedélyt, a tüzet, azt, hogy a lány felzabál a szemével, hogy letépi rólam a ruhát, hogy reggel orállal ébreszt, meg minden, ami jó pasiknál tök természetes.

2020. jún. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5: "mert nem érezném a szenvedélyt, a tüzet, azt, hogy a lány felzabál a szemével," Miért, egy prostival érzed?

"reggel orállal ébreszt, meg minden, ami jó pasiknál tök természetes." Ha nem vagy jó pasi, honnan tudod, hogyan ébred egy jó pasi? Hoppá :D Itt valami nem kerek.

2020. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6: A tehetségesebbek legalább megjátsszák a dolgot, a jó prosti kicsit színésznő, kicsit pszichológus is.


Onnan tudom, hogy voltam fiatal, éltem kollégiumban és voltak lakótársaim is, sátraztam is haverokkal, illetve vannak férfi barátaim, olyanok is, akik nem a hantázó, nagyotmondó típusok. Illetve volt több olyan munkám, amikor hallgattam több órán keresztül nők beszélgetését egymás közt és odafigyeltem.

2020. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen. Nekem negyven éves koromig nem volt se barátnőm, se semmi, de még egy csók se. Aztán elkezdtem kezelni ezt a helyzetet. Beletellett néhány évbe. Onnan kezdve hogy elment a hangom ha kezdeményezni próbáltam nőnél. De nem adtam fel. Beszélgettem nőkkel sokat, sétálgattam velük, sok hónapig ment ez így. Aztán lassan elpárologtak a félelmeim. Randizgattam például FB-n kezdve. Ez is mint minden gyakorlás kérdése. Beszélgess velük. Mindenhol vannak nők. A boltban, a munkahelyen, mindenhol. Vedd könnyedén. Ha sok beszélgetést kezdeményezel velük akkor ők fognak kezdeményezni veled. Érdeklődj irántuk és ők is érdeklődni fognak irántad ha kifejezed a saját érdeklődésed. Nekem volt egy 5 éves csodás boldog kapcsolatom nemrégiben. Megéri.
2020. jún. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as: És aki 14 éves korától ugyanúgy fesztelenül, kötetlenül beszélgetett a nőkkel és 25 körül kezdett besokallni a rengeteg barátzónától? Kívülről tökre irigyelve volt, csak ő belül érezte, hogy valami nem az igazi, mert a kortársai sorra húzogatják a "nem olyan lányokat", ő meg maximum lelki szemetesládának jó.


Aztán amikor megjelentek azok a nők, akik benne lettek volna kapcsolatban, hálát adott az égnek a korábbi negatív tapasztalataiért, mert így nem lesz sem más gyerekének a pótapucija, sem a nőnek az eltartója.


Ilyen felhozatal mellett kész felüdülés még az is, aki már az első randin nem tudja megállni, hogy ne kerüljön szóba a gyerek. Persze nem hülye - mármint van olyan is, de nem mind teljesen hülye -, hogy ezt nyíltan közölje, de bármilyen témáról 5 mondaton át eljut a cuki unokaöccséig, unokahúgáig, elolvad amikor meglát egy babát és egyszerűen le sem tagadhatja, hogy arra keres férfit, hogy az majd apajelölt lesz, így a randin is olyan dolgokat próbál kiszedni (az anyagiakon túl), hogy volt-e a családban genetikai betegség meg ilyesmi...


Köszi, de én ekkora balek nem vagyok! Ha a legszebb éveimben nem tartottak igényt rám a nők, akkor nem fogok még cseverészni is velük, hogy még több ilyen hátsó szándékú pióca ragadjon rám.

2020. jún. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Meton ***** válasza:

Sokat számít, hogy a nőkkel tudasd, hogy kapható vagy. Lehetsz akármilyen jó pasi, ha nem látszik rajtad, hogy elérhető vagy, akkor nem törődnek veled. Ha valaki tetszik neked, keresd a tekintetét. Persze farkasszemezni nem illik, de h egy-két másodpercre összenéztek, abból már elég sokat levehetsz. Lehet, hogy lesajnál, akkor ne erőlködj. Ha érdekled, azt észre fogod venni. A többit meg talán kitalálod. Csak ne légy bátortalan, mert akkor véged.

Esetleg ha szagod van, akkor ne égesd magad. Messziről ha nem is érződik, közelről biztosan fog. A kezed meg a hajad rendben legyen, vagyis ápolt. Mellesleg egy prosti is lepattint, ha nem vagy rendben.

2020. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!