Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elhízott,nagyon csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elhízott,nagyon csúnya 45+os “férfiak” hogy engedhetik meg maguknak,hogy 25-30 közötti vékony,csinos nőt keresnek?

Figyelt kérdés

Regisztráltam a facebook társkeresőre, miután egy hete visszakerültem a húspiacra.

És megdöbbenve látom,hogy ocsmány, nagyon kövér, vén fószerek jelölgetnek és oda van írva náluk, hogy max 28évig, csak vékony, csak csinos nőket.. ők mit adnak cserébe??


Még ha lenne pénzük, de ezek a legalja..

ezt hogyan gondolják? Valaki magyarázza már el


2023. febr. 2. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
98%
Keresni azt lehet. Találni már más dolog.
2023. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Nincs önkritikájuk.
2023. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Jó" a stílusod:

https://www.youtube.com/watch?v=XUbGy3jlo3I

2023. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Tessék, itt van Shrek, őt kérdezd. A téma nagy szakértője, majd jól kiokosít😂

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
13as: miert vannak ilyen elvarasaid a nők felé?
2023. febr. 2. 22:45
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a fèrfi hipergámia, minèl öregebbek és csúnyábbak, annál jobban előjön náluk.
2023. febr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Beleptem egy szingli facebookos csoportba tegnap. Egybol ram irt egy öreg úr, aki haat.. csunya ember volt, most mit szepitsek..

megirtam neki h az en korosztalyombol keresek tarsat. Ő a magassagomrol erdeklodott, miutan kioffoltam. Nagyon furcsa volt. Majd en is elkezdten kerdezoskodni, h ugyan miert 15-20 evvel fiatalabb noknek irogat.. mire fel ez a nagy ego? Mit tud nyujtani?

Majd azt irta,h ő 10-15 evvel fiatalabbnak nez ki a koranal!!!

Ami megdobbento, mert oregebbnek nez ki.

Majd finoman jeleztem neki, h rosszul gondolja..es kozoltem vele,h vén f@ sznak nez ki.(itt már nem finomkodtam)

Mire azt valaszolta,h az ismerosei visszajelzeseibol gondolja ezt es mindig 10 evvel fiatalabb baratnoi voltak.

EZEK TENYLEG ELHISZIK H ŐK KU R VA JO PASIK!!!!! Elkepeszto!

2023. febr. 3. 11:09
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Hát igen, szerencsètlen marhák...

Még a nyugdìjas nèniknek sem kellenek, de azt gondolják hogy kellenek a 25 éveseknek, miközben ők 50 èvesek :D

2023. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kérdező, az sem jó, ha csak a külsőnél ragadsz le. tök mindegy, hogy kedves, vagy milyen a férfi, csak ne legyen kövér? Ez így elég gyenge. Mennyivel jobb egy Adonisz, aki úgy bánik veled, mint a kutyájával?
2023. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Milyen kulsoseg?

Itt a korrol volt szo!

Oreg vén f a s z

E rusnyasag masodlagos dolog volt nala!

2023. febr. 3. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!